Asus ROG Strix XG35VQ Bruksanvisning PDF Ladda ner
Ladda ner nedan manualen på svenska för Asus ROG Strix XG35VQ (38 sidor) i kategorin Övervaka. Denna manual har varit användbar för 13 personer och betygsatt av 4 användare till ett genomsnitt på 4.7 stjärnor. Klicka på ladda ner för att ladda ner den eller läs online för att öppna vår samtidiga läsare.
Nedladdningsinformation
Filformat
PDF
Filstorlek
0.0 MB
Antal sidor
38
Nedladdningar
236
Produktspecifikationer
| Varumärke: | Asus |
| Kategori: | Övervaka |
| Modell: | ROG Strix XG35VQ |
| Höjd: | 601 mm |
| Förpackningens bredd: | 971 mm |
| LED-indikatorer: | Energiljus |
| Skärm diagonal: | 35 " |
| Upplösning: | 3440 x 1440 pixlar |
| Pekskärm: | Nej |
| Skärmform: | Konkav skärm |
| Antal färger: | 16,78 miljoner färger |
| Antal HDMI-portar: | 2 |
| DVI-port: | Nej |
| Inbyggda högtalare: | Nej |
| Hörlursutgångar: | 1 |
| HDCP: | Ja |
| Grafikupplösningar som stöds: | 3440 x 1440 |
| Inbyggd kamera: | Nej |
| Vikt (med stativ): | 12200 g |
| AMD FreeSync: | Ja |
| NVIDIA G-SYNC: | Nej |
| Tunn klient installerad: | Nej |
| Inbyggd USB-hubb: | Ja |
| Stöd för VESA Adaptive Sync: | Ja |
| Hållare: | -50 - 50 ° |
| Lutningsvinkel: | -5 - 20 ° |
| Produktens färg: | Svart |
| HD-typ: | UltraWide Quad HD |
| Betraktningsvinkel (horisontell): | 178 ° |
| Lutningsjustering: | Ja |
| Antal displayportar: | 1 |
| USB-hubbversion: | 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1) |
| Bredd (utan stativ): | 834.7 mm |
| Höjd (utan stativ): | 381.5 mm |
| Vikt (utan stativ): | 8700 g |
| Bredd (med stativ): | 834.7 mm |
| Djup (med stativ): | 317.3 mm |
| Höjd (med stativ): | 567.2 mm |
| Skärmtyp: | LED |
| Hörlursanslutning: | 3,5 mm |
| VESA-fäste: | Ja |
| Förpackningstyp: | Låda |
| Låddjup: | 297 mm |
| Vikt inkl. förpackning: | 17200 g |
| Djup (utan stativ): | 121.3 mm |
| Paneltyp: | VA |
| Windows-operativsystem som stöds: | Windows 10, Windows 7, Windows 8 |
| Strömförbrukning (vanlig): | 43 W |
| AC-inspänning: | 100 - 240 V |
| 3D kompatibilitet: | Nej |
| Kabel inkluderad: | AC, DisplayPort, HDMI, USB |
| Strömingång: | Ja |
| Växelström Frekvens: | 50 - 60 hz |
| AC-adapter inkluderad: | Ja |
| På / av-knapp: | Ja |
| Strömförbrukning i vänteläge: | - W |
| Kontrastförhållande (medel): | 2500:1 |
| Native bildförhållande: | 16:9 |
| Max uppdateringsfrekvens: | 100 hz |
| Produktvikt (oz): | Ja |
| Typ av kabellåsanslutning: | Kensington |
| Efterlever industristandard: | BSMI, CB, CCC, CE, CEL level 1, CU, ErP, FCC, J-MOSS, KCC, PSE, RoHS, UL/cUL, VCCI, WEEE, WHQL (Windows 10, Windows 8.1, Windows 7), RCM, TUV Flicker-free , eStandby, TUV Low Blue Light |
| Strömförbrukning i avslaget läge: | 0.5 W |
| Positionering på marknaden: | Spela |
| Svarstid (medel): | 4 ms |
| Ljusstyrka (normal): | 300 cd/m² |
| Synfältsvinkel (vertikal): | 178 ° |
| Inbyggd TV mottagare: | Nej |
| Gränsssnitt för panelmontering: | 100 x 100 mm |
| Vertikalt sökområde: | 48 - 60 hz |
| Horisontellt sökområde: | 3 - 120 kHz |
| Horisontell avsökningsfrekvens: | 30 - 175 kHz |
| Vertikal avsökningsfrekvens: | 48 - 100 hz |
| Skärmgränssnitt (OSD): | Ja |
| Strömförbrukning i PowerSave läge: | 0.5 W |
| Bildpunktavstånd: | 0.2382 x 0.2382 mm |
| Bruksanvisning på CD-skiva: | Ja |
| Stå ingår: | Ja |
| Bildstorlek horisontalt: | 819.4 mm |
| Bildstorlek vertikalt: | 345.9 mm |
| Höjdjustering: | Ja |
| sRGB-täckning (typisk): | 100 % |
| Antal portar uppströms: | 1 |
| Skärmytskikt: | Glansigt |
| Visning av Gaming UX på skärmen (OSD): | Ja |
Övervaka Asus Manualer
8 April 2025
12 Mars 2025
5 Mars 2025
27 Februari 2025
27 Februari 2025
Övervaka Manualer
Nyaste Övervaka Manualer
9 April 2025
9 April 2025
8 April 2025
7 April 2025
5 April 2025