Asus ROG Strix XG43UQ Bruksanvisning
Läs gratis den bruksanvisning för Asus ROG Strix XG43UQ (34 sidor) i kategorin Övervaka. Guiden har ansetts hjälpsam av 16 personer och har ett genomsnittsbetyg på 4.5 stjärnor baserat på 4 recensioner. Har du en fråga om Asus ROG Strix XG43UQ eller vill du ställa frågor till andra användare av produkten? Ställ en fråga
Sida 1/34

GROTE GAMING-DISPLAY
Produktspecifikationer
| Varumärke: | Asus |
| Kategori: | Övervaka |
| Modell: | ROG Strix XG43UQ |
| Höjd: | 374 mm |
| Förpackningens bredd: | 722 mm |
| Användarmanual: | Ja |
| Skärm diagonal: | 43 " |
| Upplösning: | 3840 x 2160 pixlar |
| Pekskärm: | Nej |
| Anslutningsteknik: | Bedraad |
| Ethernet LAN: | Ja |
| Skärmform: | Platt |
| Ursprungsland: | Kina |
| Antal färger: | 1,073 miljarder färger |
| Antal HDMI-portar: | 3 |
| DVI-port: | Nej |
| Inbyggda högtalare: | Ja |
| HDCP: | Ja |
| HDMI: | Ja |
| Inbyggd kamera: | Nej |
| Plug and play: | Ja |
| Uppfyller branschstandarder: | IEEE 802.3, IEEE 802.3u |
| Energieffektivitetsklass (SDR): | G |
| Energieffektivitetsklass (HDR): | G |
| Vikt (med stativ): | 15300 g |
| AMD FreeSync: | Ja |
| NVIDIA G-SYNC: | Nej |
| Spelläge: | Ja |
| Inbyggd USB-hubb: | Ja |
| Värdgränssnitt: | PCI |
| DisplayPort-version: | 1.4 |
| Maximal dataöverföringshastighet: | 100 Mbit/s |
| Dataöverföringshastigheter som stöds: | 10/100 Mbps |
| Link/Act LED: | Ja |
| Full duplex: | Ja |
| Vakna på LAN: | Ja |
| Antal portar: | 1 |
| Lutningsvinkel: | -5 - 10 ° |
| Produktens färg: | Vit |
| HD-typ: | 4K Ultra HD |
| Betraktningsvinkel (horisontell): | 178 ° |
| Lutningsjustering: | Ja |
| Antal displayportar: | 2 |
| USB-hubbversion: | 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1) |
| Bredd (utan stativ): | 974.58 mm |
| Höjd (utan stativ): | 570.62 mm |
| Vikt (utan stativ): | 14200 g |
| Bredd (med stativ): | 974.58 mm |
| Djup (med stativ): | 301.5 mm |
| Höjd (med stativ): | 631.31 mm |
| Skärmtyp: | LED |
| VESA-fäste: | Ja |
| Förpackningstyp: | Låda |
| Låddjup: | 1069 mm |
| Vikt inkl. förpackning: | 23000 g |
| Uteffekt (RMS): | 20 W |
| Djup (utan stativ): | 74.6 mm |
| Paneltyp: | VA |
| Energiförbrukning (SDR) per 1 000 timmar: | 68 kWh |
| Energiförbrukning (HDR) per 1 000 timmar: | 105 kWh |
| AC-inspänning: | 100 - 240 V |
| Växelström Frekvens: | 50 - 60 hz |
| Energieffektivitetsskalning: | A till G |
| Kontrastförhållande (medel): | 4000:1 |
| Native bildförhållande: | 16:9 |
| Max uppdateringsfrekvens: | 144 hz |
| Harmonized System (HS)-kod: | 85285210 |
| Produktvikt (oz): | Ja |
| Typ av kabellåsanslutning: | Kensington |
| CCATS (Commodity Classification Automated Tracking System): | 8528521000 |
| Strömförbrukning i avslaget läge: | 0.5 W |
| Positionering på marknaden: | Spela |
| Svarstid (medel): | 1 ms |
| Ljusstyrka (normal): | 750 cd/m² |
| Synfältsvinkel (vertikal): | 178 ° |
| Gränsssnitt för panelmontering: | 100 x 100 mm |
| Höjdjustering: | Nej |
Behöver du hjälp?
Om du behöver hjälp med Asus ROG Strix XG43UQ ställ en fråga nedan och andra användare kommer att svara dig
Övervaka Asus Manualer
8 April 2025
12 Mars 2025
5 Mars 2025
27 Februari 2025
27 Februari 2025
27 Februari 2025
27 Februari 2025
27 Februari 2025
27 Februari 2025
29 Januari 2025
Övervaka Manualer
Nyaste Övervaka Manualer
9 April 2025
9 April 2025
8 April 2025
7 April 2025
5 April 2025
5 April 2025
4 April 2025
4 April 2025
2 April 2025
2 April 2025