Asus VA279HAEL Bruksanvisning
Läs gratis den bruksanvisning för Asus VA279HAEL (36 sidor) i kategorin Övervaka. Guiden har ansetts hjälpsam av 22 personer och har ett genomsnittsbetyg på 4.3 stjärnor baserat på 9 recensioner. Har du en fråga om Asus VA279HAEL eller vill du ställa frågor till andra användare av produkten? Ställ en fråga
Sida 1/36

VA279-serie
lcd-monitor
Gebruikershandleiding
Produktspecifikationer
| Varumärke: | Asus |
| Kategori: | Övervaka |
| Modell: | VA279HAEL |
| Höjd: | 458 mm |
| Förpackningens bredd: | 710 mm |
| Skärm diagonal: | 27 " |
| Upplösning: | 1920 x 1080 pixlar |
| Pekskärm: | Nej |
| Skärmform: | Platt |
| Snabbstartsguide: | Ja |
| Antal färger: | 16,78 miljoner färger |
| Antal HDMI-portar: | 1 |
| DVI-port: | Nej |
| Inbyggda högtalare: | Nej |
| Certifiering: | BSMI, KCC, UL/cUL, WEEE, WHQL (Windows 10, Windows 8.1, Windows 7), TUV Flicker-free, eStandby, |
| HDCP: | Ja |
| Grafikupplösningar som stöds: | 1920 x 1080 (HD 1080) |
| Inbyggd kamera: | Nej |
| Vikt (med stativ): | 6500 g |
| AMD FreeSync: | Nej |
| NVIDIA G-SYNC: | Nej |
| Typ av bakgrundsbelysning: | LED |
| Inbyggd USB-hubb: | Nej |
| Hållare: | -90 - 90 ° |
| Lutningsvinkel: | -5 - 35 ° |
| Produktens färg: | Svart |
| HD-typ: | Full HD |
| Betraktningsvinkel (horisontell): | 178 ° |
| Lutningsjustering: | Ja |
| Bredd (utan stativ): | 622.6 mm |
| Höjd (utan stativ): | 372.65 mm |
| Vikt (utan stativ): | 3800 g |
| Bredd (med stativ): | 622.6 mm |
| Djup (med stativ): | 224.36 mm |
| Höjd (med stativ): | 655.85 mm |
| Skärmtyp: | LED |
| VESA-fäste: | Ja |
| Förpackningstyp: | Låda |
| Låddjup: | 203 mm |
| Vikt inkl. förpackning: | 8300 g |
| Djup (utan stativ): | 56.6 mm |
| Paneltyp: | VA |
| Strömförbrukning (vanlig): | 40 W |
| Hållbarhetscertifiering: | RoHS |
| AC-inspänning: | 100 - 240 V |
| 3D kompatibilitet: | Nej |
| Växelström Frekvens: | 50 - 60 hz |
| AC-adapter inkluderad: | Ja |
| På / av-knapp: | Ja |
| Strömförbrukning i vänteläge: | - W |
| Kontrastförhållande (medel): | 3000:1 |
| Native bildförhållande: | 16:9 |
| Max uppdateringsfrekvens: | 60 hz |
| Produktvikt (oz): | Ja |
| Typ av kabellåsanslutning: | Kensington |
| Efterlever industristandard: | FCC, KC, TUV Low Blue Light |
| Strömförbrukning i avslaget läge: | 0.5 W |
| Positionering på marknaden: | Business |
| Svarstid (medel): | 6 ms |
| Ljusstyrka (normal): | 300 cd/m² |
| Synfältsvinkel (vertikal): | 178 ° |
| Kvalitet på VGA (D-Sub) porten: | 1 |
| Inbyggd TV mottagare: | Nej |
| Gränsssnitt för panelmontering: | 100 x 100 mm |
| Strömförbrukning i PowerSave läge: | 0.5 W |
| Svängbara: | Ja |
| Stå ingår: | Ja |
| Höjdjustering: | Nej |
| Flimmerfriteknik: | Ja |
| Låg blåljus-teknik: | Ja |
| Svängarm: | Ja |
| Pivot vinkel: | 0 - 90 ° |
| NTSC-täckning (typisk): | 72 % |
Behöver du hjälp?
Om du behöver hjälp med Asus VA279HAEL ställ en fråga nedan och andra användare kommer att svara dig
Övervaka Asus Manualer
8 April 2025
12 Mars 2025
5 Mars 2025
27 Februari 2025
27 Februari 2025
27 Februari 2025
27 Februari 2025
27 Februari 2025
27 Februari 2025
29 Januari 2025
Övervaka Manualer
Nyaste Övervaka Manualer
9 April 2025
9 April 2025
8 April 2025
7 April 2025
5 April 2025
5 April 2025
4 April 2025
4 April 2025
2 April 2025
2 April 2025