Asus RT-ACRH17 Bruksanvisning PDF Ladda ner
Ladda ner nedan manualen på svenska för Asus RT-ACRH17 (102 sidor) i kategorin Router. Denna manual har varit användbar för 32 personer och betygsatt av 5 användare till ett genomsnitt på 4.8 stjärnor. Klicka på ladda ner för att ladda ner den eller läs online för att öppna vår samtidiga läsare.
Nedladdningsinformation
Filformat
PDF
Filstorlek
0.0 MB
Antal sidor
102
Nedladdningar
777
Produktspecifikationer
| Varumärke: | Asus |
| Kategori: | Router |
| Modell: | RT-ACRH17 |
| Typ av operation: | Draaiknop |
| Färg på produkten: | Wit |
| Antal effektnivåer: | 2 |
| Värmekälla: | Electrisch |
| Vikt: | 1200 g |
| Bredd: | 200 mm |
| Djup: | 130 mm |
| Höjd: | 200 mm |
| Snäll: | Ventilator elektrisch verwarmingstoestel |
| På / Av knapp: | Ja |
| Justerbar termostat: | Ja |
| Överhettningsskydd: | Ja |
| Handvat(en): | Ja |
| Bärbar: | Ja |
| AC-ingångsspänning: | 230 V |
| AC-ingångsfrekvens: | 50 Hz |
| Lämplig för rumsvolymer upp till: | 60 m³ |
| Värmekraft: | 1800 W |
| Placeringsalternativ: | Floor, Table |
| Typ av värmeelement: | Keramisch |
| Värmeeffekt (min): | 900 W |
| Sommarventilation: | Ja |
Router Asus Manualer
3 April 2026
31 Mars 2026
10 Mars 2026
2 September 2025
28 Juli 2025
Router Manualer
Nyaste Router Manualer
1 April 2026
31 Mars 2026
29 Mars 2026
26 Mars 2026
25 Mars 2026