Asus RT-AX86S Bruksanvisning PDF Ladda ner
Ladda ner nedan manualen på svenska för Asus RT-AX86S (328 sidor) i kategorin Router. Denna manual har varit användbar för 32 personer och betygsatt av 3 användare till ett genomsnitt på 4.4 stjärnor. Klicka på ladda ner för att ladda ner den eller läs online för att öppna vår samtidiga läsare.
Nedladdningsinformation
Filformat
PDF
Filstorlek
0.0 MB
Antal sidor
328
Nedladdningar
852
Produktspecifikationer
| Varumärke: | Asus |
| Kategori: | Router |
| Modell: | RT-AX86S |
| Enhetsplacering: | Ingebouwd |
| Typ av operation: | Rotary, Touch |
| Färg på produkten: | Zwart |
| Dörrgångjärn: | Neer |
| Inbyggd display: | Ja |
| Vikt: | 31100 g |
| Bredd: | 595 mm |
| Djup: | 564 mm |
| Höjd: | 595 mm |
| Nettoskatt: | 3500 W |
| Uppvärmningsfunktion: | Nee |
| Grill: | Ja |
| Sladdlängd: | 1.5 m |
| Fördröjd starttimer: | Ja |
| Barnlås: | Ja |
| Wi-Fi-kontroll: | Nee |
| Ljudnivå: | 42 dB |
| Energie-efficiëntieklasse: | A+ |
| Förpackningens vikt: | 33100 g |
| Förpackningens bredd: | 620 mm |
| Djuppackning: | 675 mm |
| Förpackningshöjd: | 660 mm |
| Belysning inuti: | Ja |
| Integrerad klocka: | Ja |
| Typ av klocka: | Elektronisch |
| Konvektionsmatlagning: | Ja |
| Ångkokning: | Ja |
| Håll varm funktion: | Nee |
| Rotisserie: | Nee |
| Antal lampor: | 1 lampen |
| Typ av lampa: | Halogeen |
| Total inomhuskapacitet (ugnar): | 77 l |
| Antal ugnar: | 1 |
| Lätt att städa: | Ja |
| Kontrollposition: | Front / Top front |
| Installationsfackets bredd: | 564 mm |
| Installationsfack djup: | 550 mm |
| Installationsfack höjd: | 600 mm |
| Typ av rengöring: | Pyrolytisch |
| Material genom: | Glas |
| Avtagbar ugnslucka: | Ja |
| Antal glasdörrpaneler: | 4 |
| Installationsfack höjd (min): | 590 mm |
| Energiförbrukning (konventionell): | 0.97 kWu |
| Energiförbrukning (tvungen konvektion): | 0.71 kWu |
| Att laga: | Ja |
| Ugnsstorlek: | Groot |
| Typ av ugn: | Elektrische oven |
| Total ugnseffekt: | 3500 W |
| Ugn med nettokapacitet: | 77 l |
| Magnetronbereiding: | Nee |
| Över- och undervärme: | Ja |
| Bakplåtsmått: | Ja |
| Självrengörande: | Ja |
| Undervärmning: | Ja |
| Övervärme: | Ja |
| Tryckbara knappar: | Nee |
| Kylskåpsdörr: | Ja |
| Dörrkylningsfläkt: | Ja |
| Avtagbart dörrglas: | Ja |
| Mjukstängande dörr: | Nee |
| Skriv timer: | Digitaal |
| Färghandtag: | Roestvrijstaal |
| Ursprungsland: | Slovenië |
| Tullproduktkod (TARIC): | 8516609000 |
| Antal hyllor: | 2 schappen |
| Installationsfackets bredd (min): | 560 mm |
| Antal bakplåtar: | 1 |
| Pizza funktion: | Ja |
| Varmluftsgrillning: | Ja |
| Inre material: | Geëmailleerd staal |
| Antal matlagningsprogram: | 13 |
| Snabb värme: | Ja |
| Antal rutnät: | 2 |
| Antal hyllplatser: | 5 |
| Rengöringsteknik: | Pyroclean |
| Inklusive grillställ: | Ja |
| Långsam matlagning: | Nee |
| Alternativ för brödtillverkning: | Ja |
| Uppvärmning av hela grillytan: | Ja |
| Recept bok: | Nee |
| Tillagningsmetod i ugnen: | Met ventilator |
| Knapp färg: | Zwart |
| Ugnsdörr: | Deur naar beneden klappen |
| Snabbstart: | Nee |
| AC-ingångsspänning: | 220-240 V |
| AC-ingångsfrekvens: | 50-60 Hz |
| Type beeldscherm: | LED |
| Energieffektivitetsskala: | A+++ tot D |
| Ugnsavfrostningsfunktion: | Ja |
Router Asus Manualer
3 April 2026
31 Mars 2026
10 Mars 2026
2 September 2025
28 Juli 2025
Router Manualer
Nyaste Router Manualer
1 April 2026
31 Mars 2026
29 Mars 2026
26 Mars 2026
25 Mars 2026