Asus RT-N10P Bruksanvisning
Läs gratis den bruksanvisning för Asus RT-N10P (66 sidor) i kategorin Router. Guiden har ansetts hjälpsam av 26 personer och har ett genomsnittsbetyg på 4.3 stjärnor baserat på 8 recensioner. Har du en fråga om Asus RT-N10P eller vill du ställa frågor till andra användare av produkten? Ställ en fråga
Sida 1/66

RT-N10P
Superspeed Wireless N Router
User Guide
Produktspecifikationer
| Varumärke: | Asus |
| Kategori: | Router |
| Modell: | RT-N10P |
| Färg på produkten: | Groen |
| Antal effektnivåer: | 4 |
| Värmekälla: | Electrisch |
| Vikt: | 2100 g |
| Bredd: | 290 mm |
| Djup: | 90 mm |
| Höjd: | 385 mm |
| Snäll: | Ventilator elektrisch verwarmingstoestel |
| Internationell säkerhetskod (IP): | IP21 |
| På / Av knapp: | Ja |
| Lämplig för rum upp till: | 24 m² |
| Beeldscherm: | Nee |
| Justerbar termostat: | Ja |
| Överhettningsskydd: | Ja |
| Handvat(en): | Ja |
| Upphängningssystem för väggen: | Ja |
| Dubbel isolering: | Ja |
| Frysskydd: | Ja |
| Värmekraft: | 2000 W |
| Placeringsalternativ: | Wall, Floor |
| Värmeeffekt (min): | 1200 W |
Behöver du hjälp?
Om du behöver hjälp med Asus RT-N10P ställ en fråga nedan och andra användare kommer att svara dig
Router Asus Manualer
3 April 2026
31 Mars 2026
10 Mars 2026
2 September 2025
28 Juli 2025
8 April 2025
20 Februari 2025
31 December 2025
19 December 2024
9 December 2024
Router Manualer
Nyaste Router Manualer
1 April 2026
31 Mars 2026
29 Mars 2026
26 Mars 2026
25 Mars 2026
23 Mars 2026
22 Mars 2026
22 Mars 2026
21 Mars 2026
19 Mars 2026