Asus RT-N66W Bruksanvisning PDF Ladda ner
Ladda ner nedan manualen på svenska för Asus RT-N66W (130 sidor) i kategorin Router. Denna manual har varit användbar för 15 personer och betygsatt av 8 användare till ett genomsnitt på 4.9 stjärnor. Klicka på ladda ner för att ladda ner den eller läs online för att öppna vår samtidiga läsare.
Nedladdningsinformation
Filformat
PDF
Filstorlek
0.0 MB
Antal sidor
130
Nedladdningar
1.387
Produktspecifikationer
| Varumärke: | Asus |
| Kategori: | Router |
| Modell: | RT-N66W |
| Färg på produkten: | Grijs |
| Bredd: | 914 mm |
| Djup: | 102 mm |
| Höjd: | 65 mm |
| Blåtand: | Ja |
| Anslutningsteknik: | Bedraad en draadloos |
| Medföljande kablar: | Optisch |
| Inkluderar AC-adapter: | Ja |
| Genomsnittlig effekt: | 56 W |
| FM-radio: | Nee |
| Medium effekt subwoofer: | 18 W |
| Ljudutgångskanaler: | 2.0 kanalen |
| Peak Music Power Output (PMPO): | 110 W |
| Upphängningssystem för väggen: | Ja |
| AUX ingång: | Ja |
| Basreflex: | Ja |
| Soundbar högtalare RMS effekt: | 56 W |
| Total harmonisk distorsion (THD): | 1 procent |
| Medföljande subwoofer: | Ja |
| Använd TV-bänk: | Nee |
| Digitalt ljud optiskt in: | 1 |
| Soundbar vikt: | 2870 g |
| Diameter woofer: | 2.5 " |
| Antal basförare: | 2 |
| Diameter högtonenhögtalare: | 0.75 " |
| Antal diskantdrivrutiner: | 2 |
| Subwooferkänslighet: | 100 dB |
| Subwooferns placering: | Ingebouwd |
| Fjärrkontroll ingår: | Ja |
| AC-ingångsspänning: | 100 - 240 V |
| AC-ingångsfrekvens: | 50 - 60 Hz |
| Crossover frekvens: | 2300 Hz |
Router Asus Manualer
3 April 2026
31 Mars 2026
10 Mars 2026
2 September 2025
28 Juli 2025
Router Manualer
Nyaste Router Manualer
1 April 2026
31 Mars 2026
29 Mars 2026
26 Mars 2026
25 Mars 2026