Asus TUF Gaming K7 Bruksanvisning PDF Ladda ner
Ladda ner nedan manualen på svenska för Asus TUF Gaming K7 (13 sidor) i kategorin Tangentbord. Denna manual har varit användbar för 33 personer och betygsatt av 8 användare till ett genomsnitt på 4.9 stjärnor. Klicka på ladda ner för att ladda ner den eller läs online för att öppna vår samtidiga läsare.
Nedladdningsinformation
Filformat
PDF
Filstorlek
0.0 MB
Antal sidor
13
Nedladdningar
1.675
Produktspecifikationer
| Varumärke: | Asus |
| Kategori: | Tangentbord |
| Modell: | TUF Gaming K7 |
| LED-indikatorer: | Ja |
| Gränssnitt: | USB |
| Material: | Aluminium |
| Typ av bakgrundsbelysning: | RGB LED |
| Rekommenderad användning: | Spela |
| Bakgrundsbelysning: | Ja |
| Ytfärg: | Monokromatiskt |
| Tangentbordslayout: | QWERTY |
| Programmerbara snabbtangenter: | Ja |
| Handledsstöd: | Ja |
| Produktens färg: | Svart |
| Skyddsfunktioner: | Dust resistant, Splash proof |
| Windows-operativsystem som stöds: | Windows 10, Windows 7 |
| Antal produkter som medföljer: | 1 styck |
| Numeriskt tangentbord: | Ja |
| Internationellt skydd (IP) kod: | IP56 |
| Strömkälla av typen: | USB |
| Tangentbordsspråk: | UK internationellt |
| Justerbar bakgrundsbelysning: | Ja |
| Manual: | Ja |
| Pekredskap: | Nej |
| Mus inkluderad: | Nej |
| Tangentbordets formfaktor: | Fullstor (100 %) |
| Tangentbordsstil: | Rak |
| Tangentbordsknapparnas livstid: | 100 miljoner tecken |
| Tangentbord (BxDxH): | 439 x 131 x 37 mm |
| Tangentbordsvikt: | 794 g |
| Tangentteknik: | Optomekanisk tangentbrytare |
| Windowstangent: | Ja |
| Snabbknappar: | Ja |
| Multimediatangenter: | Nej |
| Flertangentsregistrering (rollover): | N-tangent rollover |
| Tangentnedslagshöjd: | 3 mm |
| Aktiveringskraft: | 47 g |
Tangentbord Asus Manualer
2 April 2026
2 Januari 2025
9 December 2024
18 Oktober 2024
Tangentbord Manualer
Nyaste Tangentbord Manualer
3 April 2026
1 April 2026
31 Mars 2026