Asus MW202 Bruksanvisning PDF Ladda ner
Ladda ner nedan manualen på svenska för Asus MW202 (2 sidor) i kategorin Tangentbord. Denna manual har varit användbar för 28 personer och betygsatt av 3 användare till ett genomsnitt på 4.4 stjärnor. Klicka på ladda ner för att ladda ner den eller läs online för att öppna vår samtidiga läsare.
Nedladdningsinformation
Filformat
PDF
Filstorlek
0.0 MB
Antal sidor
2
Nedladdningar
339
Produktspecifikationer
| Varumärke: | Asus |
| Kategori: | Tangentbord |
| Modell: | MW202 |
| Vikt: | 70 g |
| Bredd: | 75 mm |
| Djup: | 105 mm |
| Höjd: | 40 mm |
| Frekvensband: | 2.4 GHz |
| Gränssnitt: | RF Trådlös |
| Ergonomisk design: | Ja |
| Antal knappar: | 6 |
| Ytfärg: | Monokromatiskt |
| Rörelseupplösning: | 4000 DPI |
| Typ av knappar: | Tryckbara knappar |
| Batterityp: | AA |
| Antal rörelseupplösningslägen: | 4 |
| Tyst klick: | Ja |
| Antal batterier: | 1 |
| Produktens färg: | Guld |
| Formfaktor: | högerhand |
| Strömkälla: | Batterier |
| Harmonized System (HS)-kod: | 84716070 |
| Ändamål: | Kontor |
| Mottagare medföljer: | Ja |
| Rörelsedetektor-teknik: | IR LED |
| Scroll-typ: | Hjul |
| Antalet rullningshjul: | 1 |
| Rullande riktningar: | horisontell |
| Anpassningsbar rörelseupplösning: | Ja |
Tangentbord Asus Manualer
2 Januari 2025
18 Oktober 2024
13 Oktober 2024
29 September 2024
Tangentbord Manualer
Nyaste Tangentbord Manualer
1 April 2026
31 Mars 2026
29 Mars 2026