Asus TUF Gaming VG24VQE Bruksanvisning PDF Ladda ner
Ladda ner nedan manualen på svenska för Asus TUF Gaming VG24VQE (26 sidor) i kategorin Övervaka. Denna manual har varit användbar för 8 personer och betygsatt av 6 användare till ett genomsnitt på 4.1 stjärnor. Klicka på ladda ner för att ladda ner den eller läs online för att öppna vår samtidiga läsare.
Nedladdningsinformation
Filformat
PDF
Filstorlek
0.0 MB
Antal sidor
26
Nedladdningar
838
Produktspecifikationer
| Varumärke: | Asus |
| Kategori: | Övervaka |
| Modell: | TUF Gaming VG24VQE |
| Höjd: | 188 mm |
| Förpackningens bredd: | 398 mm |
| Skärm diagonal: | 23.6 " |
| Upplösning: | 1920 x 1080 pixlar |
| Pekskärm: | Nej |
| Skärmform: | Konkav skärm |
| Snabbstartsguide: | Ja |
| Ursprungsland: | Kina |
| LED-bakgrundsbelysning: | Ja |
| Antal färger: | 16,7 miljoner färger |
| Antal HDMI-portar: | 2 |
| DVI-port: | Nej |
| Inbyggda högtalare: | Nej |
| HDCP: | Ja |
| HDMI: | Ja |
| HDMI-version: | 1.4 |
| Inbyggd kamera: | Nej |
| Energieffektivitetsklass (SDR): | F |
| Vikt (med stativ): | 3370 g |
| AMD FreeSync: | Ja |
| NVIDIA G-SYNC: | Nej |
| Spelläge: | Ja |
| Inbyggd USB-hubb: | Nej |
| DisplayPort-version: | 1.2 |
| Lutningsvinkel: | -5 - 23 ° |
| Produktens färg: | Svart |
| HD-typ: | Full HD |
| Betraktningsvinkel (horisontell): | 178 ° |
| Lutningsjustering: | Ja |
| Hörlursutgång: | Ja |
| Antal displayportar: | 1 |
| Bredd (utan stativ): | 537.6 mm |
| Höjd (utan stativ): | 320 mm |
| Vikt (utan stativ): | 2640 g |
| Bredd (med stativ): | 537.6 mm |
| Djup (med stativ): | 205.9 mm |
| Höjd (med stativ): | 404 mm |
| Skärmtyp: | LED |
| VESA-fäste: | Ja |
| Förpackningstyp: | Låda |
| Låddjup: | 612 mm |
| Vikt inkl. förpackning: | 5062 g |
| Djup (utan stativ): | 69.9 mm |
| Paneltyp: | VA |
| Energiförbrukning (SDR) per 1 000 timmar: | 22 kWh |
| Energiförbrukning (HDR) per 1 000 timmar: | - kWh |
| Strömförbrukning (vanlig): | 23.34 W |
| AC-inspänning: | 100 - 240 V |
| Kabel inkluderad: | AC, DisplayPort, HDMI |
| Växelström Frekvens: | 50/60 hz |
| Energieffektivitetsskalning: | A till G |
| Strömförbrukning i vänteläge: | - W |
| Kontrastförhållande (medel): | 3000:1 |
| Native bildförhållande: | 16:9 |
| Max uppdateringsfrekvens: | 165 hz |
| Harmonized System (HS)-kod: | 85285210 |
| Produktvikt (oz): | Ja |
| Typ av kabellåsanslutning: | Kensington |
| Strömförbrukning i avslaget läge: | 0.5 W |
| Positionering på marknaden: | Spela |
| Svarstid (medel): | 1 ms |
| Ljusstyrka (normal): | 250 cd/m² |
| Synfältsvinkel (vertikal): | 178 ° |
| Gränsssnitt för panelmontering: | 100 x 100 mm |
| Vertikalt sökområde: | 48 - 165 hz |
| Horisontellt sökområde: | 30 - 200 kHz |
| Stå ingår: | Ja |
| Höjdjustering: | Nej |
| Flimmerfriteknik: | Ja |
| Låg blåljus-teknik: | Ja |
| Bildskärmens krökning: | 1500R |
| Typ av AMD FreeSync: | FreeSync Premium |
Övervaka Asus Manualer
8 April 2025
12 Mars 2025
5 Mars 2025
27 Februari 2025
27 Februari 2025
Övervaka Manualer
Nyaste Övervaka Manualer
9 April 2025
9 April 2025
8 April 2025
7 April 2025
5 April 2025