Asus TUF Gaming VG30VQL1A Bruksanvisning PDF Ladda ner
Ladda ner nedan manualen på svenska för Asus TUF Gaming VG30VQL1A (32 sidor) i kategorin Övervaka. Denna manual har varit användbar för 13 personer och betygsatt av 6 användare till ett genomsnitt på 4.2 stjärnor. Klicka på ladda ner för att ladda ner den eller läs online för att öppna vår samtidiga läsare.
Nedladdningsinformation
Filformat
PDF
Filstorlek
0.0 MB
Antal sidor
32
Nedladdningar
1.492
Produktspecifikationer
| Varumärke: | Asus |
| Kategori: | Övervaka |
| Modell: | TUF Gaming VG30VQL1A |
| Typ av operation: | Buttons, Rotary |
| Färg på produkten: | Zwart |
| Sladdlängd: | - m |
| Snäll: | Stoomstrijkijzer |
| Tillgångar: | - W |
| LED-indikatorer: | Stroom |
| Vattentankens kapacitet: | 0.35 l |
| Självrengörande: | Ja |
| Skärm diagonal: | 29.5 " |
| Upplösning: | 2560 x 1080 pixlar |
| Pekskärm: | Nej |
| Skärmform: | Konkav skärm |
| Antal färger: | 16,7 miljoner färger |
| Antal HDMI-portar: | 2 |
| Inbyggda högtalare: | Ja |
| HDCP: | Ja |
| HDR-stöd: | Ja |
| HDMI: | Ja |
| HDMI-version: | 2.0 |
| Inbyggd kamera: | Nej |
| Energieffektivitetsklass (SDR): | F |
| Energieffektivitetsklass (HDR): | G |
| Vikt (med stativ): | 7000 g |
| AMD FreeSync: | Ja |
| NVIDIA G-SYNC: | Nej |
| Typ av bakgrundsbelysning: | LED |
| Spelläge: | Ja |
| Automatiskt anti-kalksystem: | Ja |
| Antidroppfunktion: | Ja |
| Vatten reservoar: | Ingebouwd |
| Sprayfunktion: | Ja |
| Inbyggd USB-hubb: | Ja |
| Kontinuerlig ånga version: | 50 g/min |
| Vertikal ångfunktion: | Ja |
| Variabel ånga: | Ja |
| DisplayPort-version: | 1.2 |
| Steam boost prestanda: | 220 g/min |
| Fortsätt stoom: | Ja |
| Steam boost funktion: | Ja |
| Trådlös: | Nee |
| ConnectShare (USB): | Ja |
| Reisslot: | Nee |
| Hållare: | 25 - -25 ° |
| Lutningsvinkel: | 20 - -5 ° |
| Färgomfång: | 127 % |
| Produktens färg: | Svart |
| Betraktningsvinkel (horisontell): | 178 ° |
| Lutningsjustering: | Ja |
| Hörlursutgång: | Ja |
| Antal displayportar: | 1 |
| USB-hubbversion: | 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1) |
| Bredd (utan stativ): | 703 mm |
| Höjd (utan stativ): | 322 mm |
| Vikt (utan stativ): | 4800 g |
| Bredd (med stativ): | 703 mm |
| Djup (med stativ): | 215 mm |
| Höjd (med stativ): | 516 mm |
| Skärmtyp: | LED |
| VESA-fäste: | Ja |
| Uteffekt (RMS): | 4 W |
| Djup (utan stativ): | 52 mm |
| Löstagbart stativ: | Ja |
| Paneltyp: | VA |
| Energiförbrukning (SDR) per 1 000 timmar: | 26 kWh |
| Energiförbrukning (HDR) per 1 000 timmar: | 38 kWh |
| Strömförbrukning (vanlig): | 28 W |
| Strömingång: | Ja |
| Energieffektivitetsskalning: | A till G |
| Strömförbrukning i vänteläge: | 0.3 W |
| Kontrastförhållande (medel): | 3000:1 |
| Native bildförhållande: | 21:9 |
| Max uppdateringsfrekvens: | 200 hz |
| HDR-teknik (High Dynamic Range): | High Dynamic Range 10+ (HDR10 Plus) |
| Harmonized System (HS)-kod: | 85285210 |
| Produktvikt (oz): | Ja |
| Typ av kabellåsanslutning: | Kensington |
| Strömförbrukning i avslaget läge: | 0.3 W |
| Positionering på marknaden: | Spela |
| Svarstid (medel): | 1 ms |
| Ljusstyrka (normal): | 300 cd/m² |
| Synfältsvinkel (vertikal): | 178 ° |
| Gränsssnitt för panelmontering: | 100 x 100 mm |
| Horisontell avsökningsfrekvens: | 30 - 205 kHz |
| Vertikal avsökningsfrekvens: | 48 - 180 hz |
| Antal talare: | 2 |
| Strömförbrukning i PowerSave läge: | 0.5 W |
| Svängbara: | Ja |
| Bildpunktavstånd: | 0 x 0.27 mm |
| Bildstorlek horisontalt: | 690.432 mm |
| Bildstorlek vertikalt: | 291.246 mm |
| Höjdjustering: | Ja |
| sRGB-täckning (typisk): | 127 % |
| Flimmerfriteknik: | Ja |
| Låg blåljus-teknik: | Ja |
| Bildskärmens krökning: | 1500R |
| Antal portar uppströms: | 2 |
| Typ av AMD FreeSync: | FreeSync Premium |
| Anti-glare skärm: | Ja |
Övervaka Asus Manualer
8 April 2025
12 Mars 2025
5 Mars 2025
27 Februari 2025
27 Februari 2025
Övervaka Manualer
Nyaste Övervaka Manualer
9 April 2025
9 April 2025
8 April 2025
7 April 2025
5 April 2025