Asus VA24DQSBY Bruksanvisning PDF Ladda ner
Ladda ner nedan manualen på svenska för Asus VA24DQSBY (40 sidor) i kategorin Övervaka. Denna manual har varit användbar för 14 personer och betygsatt av 6 användare till ett genomsnitt på 4.6 stjärnor. Klicka på ladda ner för att ladda ner den eller läs online för att öppna vår samtidiga läsare.
Nedladdningsinformation
Filformat
PDF
Filstorlek
0.0 MB
Antal sidor
40
Nedladdningar
1.559
Produktspecifikationer
| Varumärke: | Asus |
| Kategori: | Övervaka |
| Modell: | VA24DQSBY |
| Färg på produkten: | Zwart |
| Vikt: | 2200 g |
| Bredd: | 350 mm |
| Djup: | 290 mm |
| Höjd: | 320 mm |
| Förpackningens bredd: | 634 mm |
| Husmaterial: | Staal |
| Typ av rengöring: | Droog |
| LED-indikatorer: | Energiljus |
| Skärm diagonal: | 23.8 " |
| Upplösning: | 1920 x 1080 pixlar |
| Pekskärm: | Nej |
| Skärmform: | Platt |
| Snabbstartsguide: | Ja |
| Sugning: | - AW |
| Antal färger: | 16,7 miljoner färger |
| Antal HDMI-portar: | 1 |
| Inbyggda högtalare: | Ja |
| Hörlursutgångar: | 1 |
| HDCP: | Ja |
| Typ av rör: | Vast |
| Antal rördelar: | 1 |
| Flexibel slang: | Ja |
| Bärhandtag: | Ja |
| Material: | Metaal |
| HDMI: | Ja |
| HDMI-version: | 1.4 |
| Kontrastförhållande (dynamisk): | 100000000:1 |
| Inbyggd kamera: | Nej |
| Energieffektivitetsklass (SDR): | C |
| Vikt (med stativ): | 5310 g |
| AMD FreeSync: | Nej |
| NVIDIA G-SYNC: | Nej |
| Typ av bakgrundsbelysning: | LED |
| Lämplig för dammsugare typ: | Cilinderstofzuiger |
| Spelläge: | Ja |
| Antal luftfiltersteg: | 1 |
| Inbyggd USB-hubb: | Ja |
| Innehåll: | 16 l |
| Slangens längd: | 1 m |
| DisplayPort-version: | 1.2 |
| Slangmaterial: | Metaal |
| Hållare: | -180 - 180 ° |
| Typ produkt: | Asafscheider |
| Typ av askfångare: | Zakloos |
| Lutningsvinkel: | 35 - -5 ° |
| Dustbag kapacitet: | 16 l |
| Produktens färg: | Svart |
| HD-typ: | Full HD |
| Betraktningsvinkel (horisontell): | 178 ° |
| Lutningsjustering: | Ja |
| Hörlursutgång: | Ja |
| Antal displayportar: | 1 |
| USB-hubbversion: | 2.0 |
| Bredd (utan stativ): | 540 mm |
| Höjd (utan stativ): | 325 mm |
| Vikt (utan stativ): | 3210 g |
| Bredd (med stativ): | 540 mm |
| Djup (med stativ): | 211 mm |
| Höjd (med stativ): | 450 mm |
| Hörlursanslutning: | 3,5 mm |
| VESA-fäste: | Ja |
| Låddjup: | 228 mm |
| Vikt inkl. förpackning: | 6800 g |
| Uteffekt (RMS): | 2 W |
| Djup (utan stativ): | 54 mm |
| Paneltyp: | IPS |
| Energiförbrukning (SDR) per 1 000 timmar: | 12 kWh |
| Energiförbrukning (HDR) per 1 000 timmar: | - kWh |
| Strömförbrukning (vanlig): | 16.7 W |
| AC-inspänning: | 100 - 240 V |
| PC-ljud in: | Ja |
| Kabel inkluderad: | AC, HDMI, USB |
| Växelström Frekvens: | 50 - 60 hz |
| Strömförbrukning i vänteläge: | - W |
| Kontrastförhållande (medel): | 1000:1 |
| Native bildförhållande: | 16:9 |
| Max uppdateringsfrekvens: | 75 hz |
| Produktvikt (oz): | Ja |
| Typ av kabellåsanslutning: | Kensington |
| Strömförbrukning i avslaget läge: | 0.3 W |
| Svarstid (medel): | 5 ms |
| Ljusstyrka (normal): | 250 cd/m² |
| Synfältsvinkel (vertikal): | 178 ° |
| Kvalitet på VGA (D-Sub) porten: | 1 |
| Gränsssnitt för panelmontering: | 100 x 100 mm |
| Horisontell avsökningsfrekvens: | 30 - 85 kHz |
| Vertikal avsökningsfrekvens: | 48 - 75 hz |
| Antal talare: | 2 |
| Benämning av dynamiskt kontrastförhållande: | SmartContrast |
| Strömförbrukning i PowerSave läge: | 0.3 W |
| Antal USB typ A-portar nedströms: | 2 |
| Svängbara: | Ja |
| Bildpunktavstånd: | 0.2745 x 0.2745 mm |
| Bildstorlek horisontalt: | 527.04 mm |
| Bildstorlek vertikalt: | 296.46 mm |
| Höjdjustering: | Ja |
| Flimmerfriteknik: | Ja |
| Låg blåljus-teknik: | Ja |
| Svängarm: | Ja |
| Pivot vinkel: | -90 - 90 ° |
| Anti-glare skärm: | Ja |
Övervaka Asus Manualer
8 April 2025
12 Mars 2025
5 Mars 2025
27 Februari 2025
27 Februari 2025
Övervaka Manualer
Nyaste Övervaka Manualer
9 April 2025
9 April 2025
8 April 2025
7 April 2025
5 April 2025