Asus VA24EHE Bruksanvisning PDF Ladda ner
Ladda ner nedan manualen på svenska för Asus VA24EHE (32 sidor) i kategorin Övervaka. Denna manual har varit användbar för 13 personer och betygsatt av 5 användare till ett genomsnitt på 4.4 stjärnor. Klicka på ladda ner för att ladda ner den eller läs online för att öppna vår samtidiga läsare.
Nedladdningsinformation
Filformat
PDF
Filstorlek
0.0 MB
Antal sidor
32
Nedladdningar
1.117
Produktspecifikationer
| Varumärke: | Asus |
| Kategori: | Övervaka |
| Modell: | VA24EHE |
| Höjd: | 415 mm |
| Förpackningens bredd: | 559 mm |
| Skärm diagonal: | 23.8 " |
| Upplösning: | 1920 x 1080 pixlar |
| Pekskärm: | Nej |
| Videolägen som stöds: | 1080p |
| Skärmform: | Platt |
| Snabbstartsguide: | Ja |
| Antal färger: | 16,78 miljoner färger |
| Antal HDMI-portar: | 1 |
| DVI-port: | Ja |
| Inbyggda högtalare: | Nej |
| Certifiering: | BSMI, CB, CCC, CE, CEL 0, CU, FCC, ISO-9241-307, KCC, TCO8.0, TUV-GS, UkrSEPRO, WEEE, WHQL, MEPS, RCM, UL, TUV, eStandby, ICES-3, CEC |
| HDCP: | Ja |
| HDMI: | Ja |
| Grafikupplösningar som stöds: | 1920 x 1080 (HD 1080) |
| Bildförhållande: | 16:9 |
| Kontrastförhållande (dynamisk): | 100000000:1 |
| Inbyggd kamera: | Nej |
| Energieffektivitetsklass (SDR): | F |
| Vikt (med stativ): | 3570 g |
| AMD FreeSync: | Ja |
| NVIDIA G-SYNC: | Nej |
| Typ av bakgrundsbelysning: | LED |
| Ramlös design: | Ja |
| Inbyggd USB-hubb: | Nej |
| Stöd för VESA Adaptive Sync: | Ja |
| Lutningsvinkel: | -5 - 23 ° |
| Produktens färg: | Svart |
| HD-typ: | Full HD |
| Betraktningsvinkel (horisontell): | 178 ° |
| Lutningsjustering: | Ja |
| Hörlursutgång: | Nej |
| Bredd (utan stativ): | 540.4 mm |
| Höjd (utan stativ): | 324.8 mm |
| Vikt (utan stativ): | 3180 g |
| Bredd (med stativ): | 540.4 mm |
| Djup (med stativ): | 203.94 mm |
| Höjd (med stativ): | 403.67 mm |
| Skärmtyp: | LCD |
| VESA-fäste: | Ja |
| Förpackningstyp: | Låda |
| Låddjup: | 127 mm |
| Vikt inkl. förpackning: | 5500 g |
| Djup (utan stativ): | 44.4 mm |
| Löstagbart stativ: | Ja |
| Paneltyp: | IPS |
| Energiförbrukning (SDR) per 1 000 timmar: | 22 kWh |
| Energiförbrukning (HDR) per 1 000 timmar: | - kWh |
| Strömförbrukning (vanlig): | 21.5 W |
| Hållbarhetscertifiering: | RoHS, ENERGY STAR |
| AC-inspänning: | 100 - 240 V |
| 3D kompatibilitet: | Nej |
| Kabel inkluderad: | AC |
| OSD-språk: | CHI (SIMPL), CHI (TR), CRO, CZE, DEU, DUT, ENG, ESP, FRE, HUN, IND, ITA, JPN, KOR, PER, POL, POR, RUM, RUS, THA, TUR |
| Strömingång: | Ja |
| Växelström Frekvens: | 50 - 60 hz |
| På / av-knapp: | Ja |
| Energieffektivitetsskalning: | A till G |
| Strömförbrukning i vänteläge: | 0.2 W |
| Kontrastförhållande (medel): | 1000:1 |
| Native bildförhållande: | 16:9 |
| Max uppdateringsfrekvens: | 75 hz |
| Harmonized System (HS)-kod: | 85285210 |
| Produktvikt (oz): | Ja |
| Typ av kabellåsanslutning: | Kensington |
| Strömförbrukning i avslaget läge: | 0.2 W |
| Positionering på marknaden: | Hem |
| Svarstid (medel): | 5 ms |
| Ljusstyrka (normal): | 250 cd/m² |
| Synfältsvinkel (vertikal): | 178 ° |
| Kvalitet på VGA (D-Sub) porten: | 1 |
| Antal DVI-D anslutningar: | 1 |
| Inbyggd TV mottagare: | Nej |
| Gränsssnitt för panelmontering: | 100 x 100 mm |
| Vertikalt sökområde: | 48 - 60 hz |
| Horisontellt sökområde: | 24 - 84 kHz |
| Horisontell avsökningsfrekvens: | 24 - 84 kHz |
| Vertikal avsökningsfrekvens: | 48 - 75 hz |
| Bildstorlek diagonalt: | 605 mm |
| Skärmgränssnitt (OSD): | Ja |
| Antal OSD språk: | 21 |
| Benämning av dynamiskt kontrastförhållande: | SmartContrast |
| Bildpunktavstånd: | 0.2745 x 0.2745 mm |
| Stå ingår: | Ja |
| Ljudanslutning: | Nej |
| Bildstorlek horisontalt: | 527.04 mm |
| Bildstorlek vertikalt: | 296.46 mm |
| Höjdjustering: | Nej |
| Flimmerfriteknik: | Ja |
| Låg blåljus-teknik: | Ja |
| Skärmytskikt: | Mätt |
| Typ av AMD FreeSync: | FreeSync |
Övervaka Asus Manualer
8 April 2025
12 Mars 2025
5 Mars 2025
27 Februari 2025
27 Februari 2025
Övervaka Manualer
Nyaste Övervaka Manualer
9 April 2025
9 April 2025
8 April 2025
7 April 2025
5 April 2025