Asus VA24EHEY Bruksanvisning PDF Ladda ner
Ladda ner nedan manualen på svenska för Asus VA24EHEY (32 sidor) i kategorin Övervaka. Denna manual har varit användbar för 26 personer och betygsatt av 6 användare till ett genomsnitt på 4.8 stjärnor. Klicka på ladda ner för att ladda ner den eller läs online för att öppna vår samtidiga läsare.
Nedladdningsinformation
Filformat
PDF
Filstorlek
0.0 MB
Antal sidor
32
Nedladdningar
562
Produktspecifikationer
| Varumärke: | Asus |
| Kategori: | Övervaka |
| Modell: | VA24EHEY |
| Höjd: | 415 mm |
| Förpackningens bredd: | 559 mm |
| Skärm diagonal: | 23.8 " |
| Upplösning: | 1920 x 1080 pixlar |
| Pekskärm: | Nej |
| Skärmform: | Platt |
| Antal färger: | 16,78 miljoner färger |
| DVI-port: | Ja |
| Inbyggda högtalare: | Nej |
| Certifiering: | BSMI, CB, CCC, CE, CEL level 0, CU, Energy Star 8.0, FCC, ISO-9241-307, KCC, RoHS, TCO8.0, TUV-GS, UkrSEPRO, WEEE, WHQL, MEPS, RCM, UL, TUV Flicker-free , eStandby, TUV Low Blue Light, ICES-3, CEC |
| HDCP: | Ja |
| HDMI: | Ja |
| Grafikupplösningar som stöds: | 1920 x 1080 (HD 1080) |
| Bildförhållande: | 16:9 |
| Kontrastförhållande (dynamisk): | 100000000:1 |
| Inbyggd kamera: | Nej |
| Vikt (med stativ): | 3570 g |
| AMD FreeSync: | Ja |
| NVIDIA G-SYNC: | Nej |
| Ramlös design: | Ja |
| Inbyggd USB-hubb: | Nej |
| Fötter färg: | Svart |
| Stöd för VESA Adaptive Sync: | Ja |
| Lutningsvinkel: | -5 - 23 ° |
| Produktens färg: | Svart |
| HD-typ: | Full HD |
| Betraktningsvinkel (horisontell): | 178 ° |
| Lutningsjustering: | Ja |
| Hörlursutgång: | Nej |
| Bredd (utan stativ): | 540.4 mm |
| Höjd (utan stativ): | 324.8 mm |
| Vikt (utan stativ): | 3180 g |
| Bredd (med stativ): | 540.45 mm |
| Djup (med stativ): | 203.94 mm |
| Höjd (med stativ): | 403.67 mm |
| Skärmtyp: | LED |
| VESA-fäste: | Ja |
| Förpackningstyp: | Låda |
| Låddjup: | 127 mm |
| Vikt inkl. förpackning: | 5500 g |
| Antal per förpackning: | 1 styck |
| Djup (utan stativ): | 44.4 mm |
| Löstagbart stativ: | Ja |
| Paneltyp: | IPS |
| Strömförbrukning (vanlig): | 15.7 W |
| Hållbarhetscertifiering: | ENERGY STAR |
| AC-inspänning: | 100 - 240 V |
| Kabel inkluderad: | AC |
| Växelström Frekvens: | 50 - 60 hz |
| Kontrastförhållande (medel): | 1000:1 |
| Native bildförhållande: | 16:9 |
| Max uppdateringsfrekvens: | 75 hz |
| Plug & Play-kompatibel: | Ja |
| Produktvikt (oz): | Ja |
| Typ av kabellåsanslutning: | Kensington |
| Strömförbrukning i avslaget läge: | 0.5 W |
| Positionering på marknaden: | Hem |
| Svarstid (medel): | - ms |
| Ljusstyrka (normal): | 250 cd/m² |
| Synfältsvinkel (vertikal): | 178 ° |
| Kvalitet på VGA (D-Sub) porten: | 1 |
| Gränsssnitt för panelmontering: | 100 x 100 mm |
| Horisontell avsökningsfrekvens: | 24 - 84 kHz |
| Strömförbrukning i PowerSave läge: | 0.5 W |
| Bildpunktavstånd: | 0.2745 x 0.2745 mm |
| Stå ingår: | Ja |
| Ljudanslutning: | Nej |
| Bildstorlek horisontalt: | 527.04 mm |
| Bildstorlek vertikalt: | 296.46 mm |
| Höjdjustering: | Nej |
| Flimmerfriteknik: | Ja |
| Låg blåljus-teknik: | Ja |
| Skärmytskikt: | Mätt |
| Främre infattning: | Svart |
Övervaka Asus Manualer
8 April 2025
12 Mars 2025
5 Mars 2025
27 Februari 2025
27 Februari 2025
Övervaka Manualer
Nyaste Övervaka Manualer
9 April 2025
9 April 2025
8 April 2025
7 April 2025
5 April 2025