Asus VA24EQSB Bruksanvisning PDF Ladda ner
Ladda ner nedan manualen på svenska för Asus VA24EQSB (32 sidor) i kategorin Övervaka. Denna manual har varit användbar för 8 personer och betygsatt av 2 användare till ett genomsnitt på 4.7 stjärnor. Klicka på ladda ner för att ladda ner den eller läs online för att öppna vår samtidiga läsare.
Nedladdningsinformation
Filformat
PDF
Filstorlek
0.0 MB
Antal sidor
32
Nedladdningar
1.410
Produktspecifikationer
| Varumärke: | Asus |
| Kategori: | Övervaka |
| Modell: | VA24EQSB |
| Skärm diagonal: | 23.8 " |
| Upplösning: | 1920 x 1080 pixlar |
| Pekskärm: | Nej |
| Skärmform: | Platt |
| Snabbstartsguide: | Ja |
| Antal färger: | 16,7 miljoner färger |
| Antal HDMI-portar: | 1 |
| Inbyggda högtalare: | Ja |
| Certifiering: | TCO Certified\nTÜV Flicker-free\nTÜV Low Blue Light |
| HDCP: | Ja |
| HDMI: | Ja |
| HDMI-version: | 1.4 |
| Kontrastförhållande (dynamisk): | 100000000:1 |
| Inbyggd kamera: | Nej |
| Energieffektivitetsklass (SDR): | E |
| Vikt (med stativ): | 5200 g |
| AMD FreeSync: | Nej |
| NVIDIA G-SYNC: | Nej |
| Typ av bakgrundsbelysning: | LED |
| Spelläge: | Ja |
| Inbyggd USB-hubb: | Ja |
| DisplayPort-version: | 1.2 |
| Hållare: | -180 - 180 ° |
| Lutningsvinkel: | -5 - 35 ° |
| Produktens färg: | Svart |
| HD-typ: | Full HD |
| Betraktningsvinkel (horisontell): | 178 ° |
| Lutningsjustering: | Ja |
| Hörlursutgång: | Ja |
| Antal displayportar: | 1 |
| USB-hubbversion: | 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1) |
| Bredd (utan stativ): | 540.4 mm |
| Höjd (utan stativ): | 325 mm |
| Vikt (utan stativ): | 3200 g |
| Bredd (med stativ): | 540.4 mm |
| Djup (med stativ): | 211.4 mm |
| Höjd (med stativ): | 450.8 mm |
| Skärmtyp: | LED |
| VESA-fäste: | Ja |
| Uteffekt (RMS): | 4 W |
| Djup (utan stativ): | 44.4 mm |
| Paneltyp: | IPS |
| Energiförbrukning (SDR) per 1 000 timmar: | 18 kWh |
| Energiförbrukning (HDR) per 1 000 timmar: | - kWh |
| Strömförbrukning (vanlig): | 13.5 W |
| AC-inspänning: | 100 - 240 V |
| Kabel inkluderad: | AC, HDMI, USB Type-A |
| Växelström Frekvens: | 50 - 60 hz |
| Energieffektivitetsskalning: | A till G |
| Strömförbrukning i vänteläge: | - W |
| Kontrastförhållande (medel): | 1000:1 |
| Native bildförhållande: | 16:9 |
| Max uppdateringsfrekvens: | 75 hz |
| Harmonized System (HS)-kod: | 85285210 |
| Produktvikt (oz): | Ja |
| Typ av kabellåsanslutning: | Kensington |
| Strömförbrukning i avslaget läge: | 0.3 W |
| Svarstid (medel): | 5 ms |
| Ljusstyrka (normal): | 300 cd/m² |
| Synfältsvinkel (vertikal): | 178 ° |
| Kvalitet på VGA (D-Sub) porten: | 1 |
| Gränsssnitt för panelmontering: | 100 x 100 mm |
| Horisontell avsökningsfrekvens: | 24 - 84 kHz |
| Vertikal avsökningsfrekvens: | 48 - 75 hz |
| Antal talare: | 2 |
| Strömförbrukning i PowerSave läge: | 0.5 W |
| Antal USB typ A-portar nedströms: | 2 |
| Svängbara: | Ja |
| Bildpunktavstånd: | 0.2745 x 0.2745 mm |
| Stå ingår: | Ja |
| Ljudanslutning: | Ja |
| Höjdjustering: | Ja |
| Flimmerfriteknik: | Ja |
| Svängarm: | Ja |
| Pivot vinkel: | -90 - 90 ° |
| Anti-glare skärm: | Ja |
Övervaka Asus Manualer
8 April 2025
12 Mars 2025
5 Mars 2025
27 Februari 2025
27 Februari 2025
Övervaka Manualer
Nyaste Övervaka Manualer
9 April 2025
9 April 2025
8 April 2025
7 April 2025
5 April 2025