Asus VA27ECPSN Bruksanvisning PDF Ladda ner
Ladda ner nedan manualen på svenska för Asus VA27ECPSN (33 sidor) i kategorin Övervaka. Denna manual har varit användbar för 17 personer och betygsatt av 2 användare till ett genomsnitt på 4.7 stjärnor. Klicka på ladda ner för att ladda ner den eller läs online för att öppna vår samtidiga läsare.
Nedladdningsinformation
Filformat
PDF
Filstorlek
0.0 MB
Antal sidor
33
Nedladdningar
1.590
Produktspecifikationer
| Varumärke: | Asus |
| Kategori: | Övervaka |
| Modell: | VA27ECPSN |
| Höjd: | 475 mm |
| Förpackningens bredd: | 680 mm |
| Skärm diagonal: | 27 " |
| Upplösning: | 1920 x 1080 pixlar |
| Pekskärm: | Nej |
| Skärmform: | Platt |
| Snabbstartsguide: | Ja |
| Antal färger: | 16,7 miljoner färger |
| Antal HDMI-portar: | 1 |
| Inbyggda högtalare: | Ja |
| Certifiering: | Energy Star\nEPEAT Silver\nTCO Certified\nTÜV Flicker-free\nTÜV Low Blue Light |
| HDCP: | Ja |
| HDMI: | Ja |
| HDMI-version: | 1.4 |
| Inbyggd kamera: | Nej |
| Energieffektivitetsklass (SDR): | E |
| Vikt (med stativ): | 6480 g |
| AMD FreeSync: | Nej |
| NVIDIA G-SYNC: | Nej |
| Typ av bakgrundsbelysning: | LED |
| Inbyggd USB-hubb: | Ja |
| DisplayPort-version: | 1.2 |
| HDCP-version: | 1.4 |
| Hållare: | -180 - 180 ° |
| Lutningsvinkel: | -5 - 35 ° |
| Produktens färg: | Svart |
| HD-typ: | Full HD |
| Betraktningsvinkel (horisontell): | 178 ° |
| Lutningsjustering: | Ja |
| Hörlursutgång: | Ja |
| Antal displayportar: | 1 |
| USB-hubbversion: | 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1) |
| Bredd (utan stativ): | 612.42 mm |
| Höjd (utan stativ): | 367.03 mm |
| Vikt (utan stativ): | 3640 g |
| Bredd (med stativ): | 612.42 mm |
| Djup (med stativ): | 226.3 mm |
| Höjd (med stativ): | 373.33 mm |
| Skärmtyp: | LED |
| VESA-fäste: | Ja |
| Förpackningstyp: | Låda |
| Låddjup: | 170 mm |
| Vikt inkl. förpackning: | 8520 g |
| Uteffekt (RMS): | 4 W |
| Djup (utan stativ): | 47.2 mm |
| Paneltyp: | IPS |
| USB-strömförsörjning upp till: | 65 W |
| Energiförbrukning (SDR) per 1 000 timmar: | 20 kWh |
| Energiförbrukning (HDR) per 1 000 timmar: | - kWh |
| Strömförbrukning (vanlig): | 20 W |
| AC-inspänning: | 100 - 240 V |
| Kabel inkluderad: | AC, DisplayPort, HDMI, USB Type-C |
| Nätverksansluten (Ethernet): | Ja |
| Växelström Frekvens: | 50 - 60 hz |
| Energieffektivitetsskalning: | A till G |
| Strömförbrukning i vänteläge: | - W |
| Kontrastförhållande (medel): | 1000:1 |
| Native bildförhållande: | 16:9 |
| Max uppdateringsfrekvens: | 75 hz |
| Produktvikt (oz): | Ja |
| Typ av kabellåsanslutning: | Kensington |
| Strömförbrukning i avslaget läge: | 0.3 W |
| Positionering på marknaden: | Business |
| Svarstid (medel): | 5 ms |
| Ljusstyrka (normal): | 300 cd/m² |
| Synfältsvinkel (vertikal): | 178 ° |
| Gränsssnitt för panelmontering: | 100 x 100 mm |
| Horisontell avsökningsfrekvens: | 30 - 84 kHz |
| Vertikal avsökningsfrekvens: | 48 - 75 hz |
| Antal talare: | 2 |
| Strömförbrukning i PowerSave läge: | 0.5 W |
| Antal USB typ A-portar nedströms: | 3 |
| Svängbara: | Ja |
| Bildpunktavstånd: | 0.311 x 0.311 mm |
| Stå ingår: | Ja |
| Bildstorlek horisontalt: | 597.89 mm |
| Bildstorlek vertikalt: | 336.31 mm |
| Höjdjustering: | Ja |
| Flimmerfriteknik: | Ja |
| Låg blåljus-teknik: | Ja |
| Svängarm: | Ja |
| Pivot vinkel: | -90 - 90 ° |
| USB-strömleverans: | Ja |
| Alternativt läge för USB Typ-C DisplayPort: | Ja |
| Anti-glare skärm: | Ja |
Övervaka Asus Manualer
8 April 2025
12 Mars 2025
5 Mars 2025
27 Februari 2025
27 Februari 2025
Övervaka Manualer
Nyaste Övervaka Manualer
9 April 2025
9 April 2025
8 April 2025
7 April 2025
5 April 2025