Asus VA27EHE Bruksanvisning PDF Ladda ner
Ladda ner nedan manualen på svenska för Asus VA27EHE (30 sidor) i kategorin Övervaka. Denna manual har varit användbar för 20 personer och betygsatt av 7 användare till ett genomsnitt på 4.8 stjärnor. Klicka på ladda ner för att ladda ner den eller läs online för att öppna vår samtidiga läsare.
Nedladdningsinformation
Filformat
PDF
Filstorlek
0.0 MB
Antal sidor
30
Nedladdningar
1.419
Produktspecifikationer
| Varumärke: | Asus |
| Kategori: | Övervaka |
| Modell: | VA27EHE |
| Höjd: | 471 mm |
| Förpackningens bredd: | 684 mm |
| Skärm diagonal: | 27 " |
| Upplösning: | 1920 x 1080 pixlar |
| Pekskärm: | Nej |
| Skärmform: | Platt |
| Snabbstartsguide: | Ja |
| Antal färger: | 16,78 miljoner färger |
| Antal HDMI-portar: | 1 |
| DVI-port: | Nej |
| Inbyggda högtalare: | Nej |
| Certifiering: | BSMI, CB, CCC, CE, CEL level 0, CU, FCC, ISO-9241-307, KCC, TCO8.0, TUV-Ergo, TUV-GS, UkrSEPRO, WEEE, WHQL (Windows 10, Windows 8.1, Windows 7), RCM, UL, TUV Flicker-free , KC , eStandby, TUV Low Blue Light, Vietnam MEPS, Australia MEPS, ICES-3, CEC |
| HDCP: | Ja |
| HDMI: | Ja |
| Grafikupplösningar som stöds: | 1920 x 1080 (HD 1080) |
| Bildförhållande: | 16:9 |
| Kontrastförhållande (dynamisk): | 100000000:1 |
| Inbyggd kamera: | Nej |
| Energieffektivitetsklass (SDR): | F |
| Vikt (med stativ): | 4640 g |
| AMD FreeSync: | Ja |
| Ramlös design: | Ja |
| Inbyggd USB-hubb: | Nej |
| Fötter färg: | Svart |
| Stöd för VESA Adaptive Sync: | Ja |
| Lutningsvinkel: | -5 - 23 ° |
| Produktens färg: | Svart |
| HD-typ: | Full HD |
| Betraktningsvinkel (horisontell): | 178 ° |
| Lutningsjustering: | Ja |
| Hörlursutgång: | Nej |
| Bredd (utan stativ): | 612.24 mm |
| Höjd (utan stativ): | 366.67 mm |
| Vikt (utan stativ): | 4030 g |
| Bredd (med stativ): | 612.24 mm |
| Djup (med stativ): | 239.94 mm |
| Höjd (med stativ): | 453.73 mm |
| Skärmtyp: | LED |
| VESA-fäste: | Ja |
| Förpackningstyp: | Låda |
| Låddjup: | 146 mm |
| Vikt inkl. förpackning: | 6140 g |
| Djup (utan stativ): | 48.9 mm |
| Löstagbart stativ: | Ja |
| Paneltyp: | IPS |
| Energiförbrukning (SDR) per 1 000 timmar: | 23 kWh |
| Energiförbrukning (HDR) per 1 000 timmar: | - kWh |
| Strömförbrukning (vanlig): | 23 W |
| Hållbarhetscertifiering: | RoHS, ENERGY STAR |
| AC-inspänning: | 100 - 240 V |
| Kabel inkluderad: | AC |
| Strömingång: | Ja |
| Växelström Frekvens: | 50 - 60 hz |
| På / av-knapp: | Ja |
| Energieffektivitetsskalning: | A till G |
| Strömförbrukning i vänteläge: | 0.2 W |
| Kontrastförhållande (medel): | 1000:1 |
| Native bildförhållande: | 16:9 |
| Max uppdateringsfrekvens: | 75 hz |
| Plug & Play-kompatibel: | Ja |
| Harmonized System (HS)-kod: | 85285210 |
| Produktvikt (oz): | Ja |
| Typ av kabellåsanslutning: | Kensington |
| Strömförbrukning i avslaget läge: | 0.2 W |
| Positionering på marknaden: | Spela |
| Svarstid (medel): | 5 ms |
| Ljusstyrka (normal): | 250 cd/m² |
| Synfältsvinkel (vertikal): | 178 ° |
| Kvalitet på VGA (D-Sub) porten: | 1 |
| Inbyggd TV mottagare: | Nej |
| Gränsssnitt för panelmontering: | 100 x 100 mm |
| Vertikalt sökområde: | 48 - 75 hz |
| Horisontellt sökområde: | 24 - 84 kHz |
| Benämning av dynamiskt kontrastförhållande: | SmartContrast |
| Stå ingår: | Ja |
| Ljudanslutning: | Nej |
| Bildstorlek horisontalt: | 597.89 mm |
| Bildstorlek vertikalt: | 336.31 mm |
| Höjdjustering: | Nej |
| Låg blåljus-teknik: | Ja |
| Skärmytskikt: | Mätt |
| Främre infattning: | Svart |
| Typ av AMD FreeSync: | FreeSync |
Övervaka Asus Manualer
8 April 2025
12 Mars 2025
5 Mars 2025
27 Februari 2025
27 Februari 2025
Övervaka Manualer
Nyaste Övervaka Manualer
9 April 2025
9 April 2025
8 April 2025
7 April 2025
5 April 2025