Asus VA34VCPSN Bruksanvisning PDF Ladda ner
Ladda ner nedan manualen på svenska för Asus VA34VCPSN (35 sidor) i kategorin Övervaka. Denna manual har varit användbar för 19 personer och betygsatt av 2 användare till ett genomsnitt på 4.2 stjärnor. Klicka på ladda ner för att ladda ner den eller läs online för att öppna vår samtidiga läsare.
Nedladdningsinformation
Filformat
PDF
Filstorlek
0.0 MB
Antal sidor
35
Nedladdningar
566
Produktspecifikationer
| Varumärke: | Asus |
| Kategori: | Övervaka |
| Modell: | VA34VCPSN |
| Höjd: | 490 mm |
| Förpackningens bredd: | 1070 mm |
| Skärm diagonal: | 34 " |
| Upplösning: | 3440 x 1440 pixlar |
| Pekskärm: | Nej |
| Skärmform: | Konkav skärm |
| Antal färger: | 16,7 miljoner färger |
| Antal HDMI-portar: | 1 |
| Inbyggda högtalare: | Ja |
| Hörlursutgångar: | 1 |
| HDCP: | Ja |
| HDMI: | Ja |
| HDMI-version: | 2.0 |
| Inbyggd kamera: | Nej |
| Energieffektivitetsklass (SDR): | F |
| Energieffektivitetsklass (HDR): | G |
| Vikt (med stativ): | 9520 g |
| Typ av bakgrundsbelysning: | LED |
| Inbyggd USB-hubb: | Ja |
| Fötter färg: | Svart |
| DisplayPort-version: | 1.4 |
| HDCP-version: | 2.2 |
| Hållare: | -180 - 180 ° |
| Varumärkesspecifika teknologier: | Eye Care+, SPLENDID |
| Lutningsvinkel: | -5 - 35 ° |
| Produktens färg: | Svart |
| Betraktningsvinkel (horisontell): | 178 ° |
| Lutningsjustering: | Ja |
| Hörlursutgång: | Ja |
| Antal displayportar: | 1 |
| USB-hubbversion: | 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1) |
| Bredd (utan stativ): | 809.34 mm |
| Höjd (utan stativ): | 365.92 mm |
| Vikt (utan stativ): | 6550 g |
| Bredd (med stativ): | 809.34 mm |
| Djup (med stativ): | 211.41 mm |
| Höjd (med stativ): | 483.86 mm |
| VESA-fäste: | Ja |
| Monteringsbar på väggen: | Ja |
| Förpackningstyp: | Låda |
| Låddjup: | 186 mm |
| Vikt inkl. förpackning: | 14100 g |
| Uteffekt (RMS): | 4 W |
| Djup (utan stativ): | 106.7 mm |
| Paneltyp: | VA |
| USB-strömförsörjning upp till: | 65 W |
| Energiförbrukning (SDR) per 1 000 timmar: | 31 kWh |
| Energiförbrukning (HDR) per 1 000 timmar: | 55 kWh |
| Strömförbrukning (vanlig): | 28.8 W |
| AC-inspänning: | 100 - 240 V |
| Nätverksansluten (Ethernet): | Ja |
| Växelström Frekvens: | 50 - 60 hz |
| Energieffektivitetsskalning: | A till G |
| Strömförbrukning i vänteläge: | - W |
| Kontrastförhållande (medel): | 3000:1 |
| Native bildförhållande: | 21:9 |
| Max uppdateringsfrekvens: | 100 hz |
| Produktvikt (oz): | Ja |
| Typ av kabellåsanslutning: | Kensington |
| Strömförbrukning i avslaget läge: | 0.3 W |
| Positionering på marknaden: | Business |
| Svarstid (medel): | 4 ms |
| Ljusstyrka (normal): | 300 cd/m² |
| Synfältsvinkel (vertikal): | 178 ° |
| Gränsssnitt för panelmontering: | 100 x 100 mm |
| Horisontell avsökningsfrekvens: | 30 - 225 kHz |
| Vertikal avsökningsfrekvens: | 48 - 100 hz |
| Antal talare: | 2 |
| Strömförbrukning i PowerSave läge: | 0.5 W |
| Antal USB typ A-portar nedströms: | 3 |
| Svängbara: | Ja |
| Bildpunktavstånd: | 0.2318 x 0.2318 mm |
| Bildstorlek horisontalt: | 797.2 mm |
| Bildstorlek vertikalt: | 333.7 mm |
| Höjdjustering: | Ja |
| Flimmerfriteknik: | Ja |
| Låg blåljus-teknik: | Ja |
| Bildskärmens krökning: | 1500R |
| USB-strömleverans: | Ja |
| Alternativt läge för USB Typ-C DisplayPort: | Ja |
| Anti-glare skärm: | Ja |
| Antal USB typ C-portar uppströms: | 1 |
Övervaka Asus Manualer
8 April 2025
12 Mars 2025
5 Mars 2025
27 Februari 2025
27 Februari 2025
Övervaka Manualer
Nyaste Övervaka Manualer
9 April 2025
9 April 2025
8 April 2025
7 April 2025
5 April 2025