Asus VC279H Bruksanvisning PDF Ladda ner
Ladda ner nedan manualen på svenska för Asus VC279H (29 sidor) i kategorin Övervaka. Denna manual har varit användbar för 12 personer och betygsatt av 7 användare till ett genomsnitt på 4.8 stjärnor. Klicka på ladda ner för att ladda ner den eller läs online för att öppna vår samtidiga läsare.
Nedladdningsinformation
Filformat
PDF
Filstorlek
0.0 MB
Antal sidor
29
Nedladdningar
1.510
Produktspecifikationer
| Varumärke: | Asus |
| Kategori: | Övervaka |
| Modell: | VC279H |
| Höjd: | 512 mm |
| Förpackningens bredd: | 692 mm |
| Skärm diagonal: | 27 " |
| Upplösning: | 1920 x 1080 pixlar |
| Pekskärm: | Nej |
| Videolägen som stöds: | 1080p |
| Snabbstartsguide: | Ja |
| Antal färger: | 16,78 miljoner färger |
| Antal HDMI-portar: | 1 |
| DVI-port: | Ja |
| Inbyggda högtalare: | Ja |
| HDCP: | Ja |
| Grafikupplösningar som stöds: | 1920 x 1080 (HD 1080) |
| Bildförhållande: | 16:9 |
| Kontrastförhållande (dynamisk): | 80000000:1 |
| Inbyggd kamera: | Nej |
| Inbyggd USB-hubb: | Nej |
| Lutningsvinkel: | 20 - -5 ° |
| Produktens färg: | Svart |
| HD-typ: | Full HD |
| Betraktningsvinkel (horisontell): | 178 ° |
| Lutningsjustering: | Ja |
| Bredd (utan stativ): | 622.6 mm |
| Höjd (utan stativ): | 372.6 mm |
| Vikt (utan stativ): | 4400 g |
| Bredd (med stativ): | 622.6 mm |
| Djup (med stativ): | 200 mm |
| Höjd (med stativ): | 442 mm |
| Skärmtyp: | LED |
| VESA-fäste: | Ja |
| Låddjup: | 164 mm |
| Vikt inkl. förpackning: | 6350 g |
| Djup (utan stativ): | 46.5 mm |
| Paneltyp: | AH-IPS |
| Strömförbrukning (vanlig): | 32 W |
| Temperatur vid drift: | 0 - 40 ° C |
| Temperaturintervall (förvaring): | -30 - 65 ° C |
| Hållbarhetscertifiering: | ENERGY STAR |
| AC-inspänning: | 110 - 220 V |
| 3D kompatibilitet: | Nej |
| Kabel inkluderad: | DVI, VGA |
| Strömförbrukning i vänteläge: | - W |
| Kontrastförhållande (medel): | 1000:1 |
| Native bildförhållande: | 16:9 |
| Produktvikt (oz): | Ja |
| Typ av kabellåsanslutning: | Kensington |
| Strömförbrukning i avslaget läge: | 0.5 W |
| Svarstid (medel): | 5 ms |
| Ljusstyrka (normal): | 250 cd/m² |
| Synfältsvinkel (vertikal): | 178 ° |
| Kvalitet på VGA (D-Sub) porten: | 1 |
| Antal DVI-D anslutningar: | 1 |
| Gränsssnitt för panelmontering: | 100 x 100 mm |
| Antal talare: | 2 |
| Skärmgränssnitt (OSD): | Ja |
Övervaka Asus Manualer
8 April 2025
12 Mars 2025
5 Mars 2025
27 Februari 2025
27 Februari 2025
Övervaka Manualer
Nyaste Övervaka Manualer
9 April 2025
9 April 2025
8 April 2025
7 April 2025
5 April 2025