Asus VE247H Bruksanvisning PDF Ladda ner
Ladda ner nedan manualen på svenska för Asus VE247H (2 sidor) i kategorin Övervaka. Denna manual har varit användbar för 16 personer och betygsatt av 4 användare till ett genomsnitt på 5.0 stjärnor. Klicka på ladda ner för att ladda ner den eller läs online för att öppna vår samtidiga läsare.
Nedladdningsinformation
Filformat
PDF
Filstorlek
0.0 MB
Antal sidor
2
Nedladdningar
652
Produktspecifikationer
| Varumärke: | Asus |
| Kategori: | Övervaka |
| Modell: | VE247H |
| LED-indikatorer: | Stand-by |
| Skärm diagonal: | 23.6 " |
| Upplösning: | 1920 x 1080 pixlar |
| Pekskärm: | Nej |
| Antal färger: | 16,78 miljoner färger |
| Antal HDMI-portar: | 1 |
| Inbyggda högtalare: | Ja |
| Hörlursutgångar: | 1 |
| Certifiering: | Energy Star 5.0, CEL, UL/cUL, CB, CE, EuP, FCC, CCC, BSMI, Gost-R, C-Tick, VCCI, PSB, J-MOSS, RoHS, WEEE, Windows Vista & Windows 7 WHQL |
| HDCP: | Ja |
| HDMI: | Ja |
| Grafikupplösningar som stöds: | 1920 x 1080 (HD 1080) |
| Bildförhållande: | 16:9 |
| Kontrastförhållande (dynamisk): | 10000000:1 |
| Inbyggd kamera: | Nej |
| Tunn klient installerad: | Nej |
| Lutningsvinkel: | -5 - 20 ° |
| Produktens färg: | Svart |
| HD-typ: | Full HD |
| Betraktningsvinkel (horisontell): | 170 ° |
| Bredd (utan stativ): | 569.4 mm |
| Höjd (utan stativ): | 409.7 mm |
| Vikt (utan stativ): | 4400 g |
| Hörlursanslutning: | 3,5 mm |
| VESA-fäste: | Ja |
| Vikt inkl. förpackning: | 7100 g |
| Uteffekt (RMS): | 2 W |
| Djup (utan stativ): | 201 mm |
| Strömförbrukning (vanlig): | 35 W |
| Hållbarhetscertifiering: | ENERGY STAR |
| 3D kompatibilitet: | Nej |
| Strömförbrukning i vänteläge: | 1 W |
| Native bildförhållande: | 16:9 |
| Produktvikt (oz): | Ja |
| Typ av kabellåsanslutning: | Kensington |
| Förpackningsstorlek (B x D x H): | 638 x 480 x 175 mm |
| Svarstid (medel): | 2 ms |
| Ljusstyrka (normal): | 300 cd/m² |
| Synfältsvinkel (vertikal): | 160 ° |
| Kvalitet på VGA (D-Sub) porten: | 1 |
| Antal DVI-D anslutningar: | 1 |
| Inbyggd TV mottagare: | Nej |
| Gränsssnitt för panelmontering: | 100 x 100 mm |
| Horisontell avsökningsfrekvens: | 30 - 83 kHz |
| Vertikal avsökningsfrekvens: | 50 - 76 hz |
| Antal talare: | 2 |
| Bildstorlek diagonalt: | 599 mm |
| Bildpunktavstånd: | 0.272 x 0.272 mm |
Övervaka Asus Manualer
8 April 2025
12 Mars 2025
5 Mars 2025
27 Februari 2025
27 Februari 2025
Övervaka Manualer
Nyaste Övervaka Manualer
9 April 2025
9 April 2025
8 April 2025
7 April 2025
5 April 2025