Asus Ve278n Bruksanvisning
Läs gratis den bruksanvisning för Asus Ve278n (23 sidor) i kategorin Övervaka. Guiden har ansetts hjälpsam av 20 personer och har ett genomsnittsbetyg på 4.8 stjärnor baserat på 3 recensioner. Har du en fråga om Asus Ve278n eller vill du ställa frågor till andra användare av produkten? Ställ en fråga
Sida 1/23

VE278 Series
LCD Monitor
User Guide
April 2012
Produktspecifikationer
| Varumärke: | Asus |
| Kategori: | Övervaka |
| Modell: | Ve278n |
| Höjd: | 560 mm |
| Förpackningens bredd: | 732 mm |
| LED-indikatorer: | Energiljus |
| Skärm diagonal: | 27 " |
| Upplösning: | 1920 x 1080 pixlar |
| Pekskärm: | Nej |
| Antal färger: | 16,78 miljoner färger |
| Inbyggda högtalare: | Nej |
| Certifiering: | UL/cUL, CB, CE, ErP, FCC, CCC, BSMI, Gost-R, C-Tick, VCCI, PSB, EK, J-MOSS, RoHS, WEEE, 7 WHQL |
| HDCP: | Ja |
| Grafikupplösningar som stöds: | 1920 x 1080 (HD 1080) |
| Bildförhållande: | 16:9 |
| Kontrastförhållande (dynamisk): | 50000000:1 |
| Inbyggd kamera: | Nej |
| Tunn klient installerad: | Nej |
| Lutningsvinkel: | 20 - -5 ° |
| Produktens färg: | Svart |
| HD-typ: | Full HD |
| Betraktningsvinkel (horisontell): | 170 ° |
| Bredd (utan stativ): | 643 mm |
| Höjd (utan stativ): | 385.6 mm |
| Vikt (utan stativ): | 6000 g |
| Bredd (med stativ): | 643 mm |
| Djup (med stativ): | 220 mm |
| Höjd (med stativ): | 445.6 mm |
| VESA-fäste: | Ja |
| Låddjup: | 176 mm |
| Vikt inkl. förpackning: | 9200 g |
| Djup (utan stativ): | 59.5 mm |
| Strömförbrukning (vanlig): | 38 W |
| Hållbarhetscertifiering: | ENERGY STAR |
| AC-inspänning: | 100 - 240 V |
| 3D kompatibilitet: | Nej |
| Kabel inkluderad: | DVI, VGA |
| Växelström Frekvens: | 50 - 60 hz |
| Strömförbrukning i vänteläge: | - W |
| Kontrastförhållande (medel): | 1200:1 |
| Native bildförhållande: | 16:9 |
| Plug & Play-kompatibel: | Ja |
| Produktvikt (oz): | Ja |
| Typ av kabellåsanslutning: | Kensington |
| Strömförbrukning i avslaget läge: | 0.5 W |
| Svarstid (medel): | 5 ms |
| Ljusstyrka (normal): | 300 cd/m² |
| Synfältsvinkel (vertikal): | 160 ° |
| Kvalitet på VGA (D-Sub) porten: | 1 |
| Antal DVI-D anslutningar: | 1 |
| Inbyggd TV mottagare: | Nej |
| Gränsssnitt för panelmontering: | 100 x 100 mm |
| Horisontell avsökningsfrekvens: | 24 - 83 kHz |
| Vertikal avsökningsfrekvens: | 50 - 75 hz |
| Strömförbrukning i PowerSave läge: | 0.5 W |
| Bildpunktavstånd: | 0.311 x 0.311 mm |
| Höjdjustering: | Nej |
Behöver du hjälp?
Om du behöver hjälp med Asus Ve278n ställ en fråga nedan och andra användare kommer att svara dig
Övervaka Asus Manualer
8 April 2025
12 Mars 2025
5 Mars 2025
27 Februari 2025
27 Februari 2025
27 Februari 2025
27 Februari 2025
27 Februari 2025
27 Februari 2025
29 Januari 2025
Övervaka Manualer
Nyaste Övervaka Manualer
9 April 2025
9 April 2025
8 April 2025
7 April 2025
5 April 2025
5 April 2025
4 April 2025
4 April 2025
2 April 2025
2 April 2025