Asus VZ27AQ Bruksanvisning
Läs gratis den bruksanvisning för Asus VZ27AQ (34 sidor) i kategorin Övervaka. Guiden har ansetts hjälpsam av 20 personer och har ett genomsnittsbetyg på 4.8 stjärnor baserat på 4 recensioner. Har du en fråga om Asus VZ27AQ eller vill du ställa frågor till andra användare av produkten? Ställ en fråga
Sida 1/34

VZ27AQ-reeks
LCD-monitor
Gebruikershandleiding
Produktspecifikationer
| Varumärke: | Asus |
| Kategori: | Övervaka |
| Modell: | VZ27AQ |
| Skärm diagonal: | 27 " |
| Upplösning: | 2560 x 1440 pixlar |
| Pekskärm: | Nej |
| Skärmform: | Platt |
| Antal färger: | 16,78 miljoner färger |
| Antal HDMI-portar: | 1 |
| DVI-port: | Nej |
| Inbyggda högtalare: | Ja |
| Certifiering: | Energy Star®, CB, CCC, CE, CU, ErP, FCC, J-MOSS, KCC, PSB, RoHS, TCO7.0, UL/cUL, VCCI, WEEE, WHQL (Windows 10, Windows 8.1, Windows 7), TUV Flicker-free |
| HDCP: | Ja |
| Grafikupplösningar som stöds: | 2560 x 1440 |
| AMD FreeSync: | Nej |
| NVIDIA G-SYNC: | Nej |
| Tunn klient installerad: | Nej |
| Inbyggd USB-hubb: | Nej |
| Lutningsvinkel: | -5 - 22 ° |
| Produktens färg: | Black, Gold |
| HD-typ: | Quad HD |
| Betraktningsvinkel (horisontell): | 178 ° |
| Antal displayportar: | 1 |
| Bredd (utan stativ): | 612.7 mm |
| Höjd (utan stativ): | 368.2 mm |
| Vikt (utan stativ): | 4260 g |
| Bredd (med stativ): | 612.7 mm |
| Djup (med stativ): | 210 mm |
| Höjd (med stativ): | 440.8 mm |
| Skärmtyp: | LED |
| Vikt inkl. förpackning: | 5295 g |
| Uteffekt (RMS): | 3 W |
| Djup (utan stativ): | 36.55 mm |
| Paneltyp: | IPS |
| Strömförbrukning (vanlig): | 40 W |
| Hållbarhetscertifiering: | ENERGY STAR |
| PC-ljud in: | Ja |
| Kabel inkluderad: | AC, Audio (3.5mm), DisplayPort, HDMI, VGA |
| Strömförbrukning i vänteläge: | - W |
| Kontrastförhållande (medel): | 1000:1 |
| Native bildförhållande: | 16:9 |
| Produktvikt (oz): | Ja |
| Typ av kabellåsanslutning: | Kensington |
| Strömförbrukning i avslaget läge: | 0.5 W |
| Svarstid (medel): | 5 ms |
| Ljusstyrka (normal): | 250 cd/m² |
| Synfältsvinkel (vertikal): | 178 ° |
| Kvalitet på VGA (D-Sub) porten: | 1 |
| Horisontell avsökningsfrekvens: | 29 - 130 kHz |
| Vertikal avsökningsfrekvens: | 49 - 76 hz |
| Antal talare: | 2 |
| Strömförbrukning i PowerSave läge: | 0.5 W |
| Bildpunktavstånd: | 0.233 x 0.233 mm |
| Skärmytskikt: | Mätt |
Behöver du hjälp?
Om du behöver hjälp med Asus VZ27AQ ställ en fråga nedan och andra användare kommer att svara dig
Övervaka Asus Manualer
8 April 2025
12 Mars 2025
5 Mars 2025
27 Februari 2025
27 Februari 2025
27 Februari 2025
27 Februari 2025
27 Februari 2025
27 Februari 2025
29 Januari 2025
Övervaka Manualer
Nyaste Övervaka Manualer
9 April 2025
9 April 2025
8 April 2025
7 April 2025
5 April 2025
5 April 2025
4 April 2025
4 April 2025
2 April 2025
2 April 2025