Asus VE278Q Bruksanvisning
Läs gratis den bruksanvisning för Asus VE278Q (23 sidor) i kategorin Övervaka. Guiden har ansetts hjälpsam av 28 personer och har ett genomsnittsbetyg på 4.4 stjärnor baserat på 6 recensioner. Har du en fråga om Asus VE278Q eller vill du ställa frågor till andra användare av produkten? Ställ en fråga
Sida 1/23

VE278 Series
LCD Monitor
User Guide
April 2012
Produktspecifikationer
| Varumärke: | Asus |
| Kategori: | Övervaka |
| Modell: | VE278Q |
| Höjd: | 560 mm |
| Förpackningens bredd: | 732 mm |
| Skärm diagonal: | 27 " |
| Upplösning: | 1920 x 1080 pixlar |
| Pekskärm: | Nej |
| Antal HDMI-portar: | 1 |
| DVI-port: | Ja |
| Inbyggda högtalare: | Ja |
| Hörlursutgångar: | 1 |
| Certifiering: | BSMI, CB, CCC, CE, C-Tick, EK, , ErP, FCC, Gost-R, J-MOSS, PSB, RoHS, UL/cUL, VCCI, WEEE, WHQL (Windows 8, Windows 7) |
| HDCP: | Nej |
| HDMI: | Ja |
| Grafikupplösningar som stöds: | 1920 x 1080 (HD 1080) |
| Kontrastförhållande (dynamisk): | 10000000:1 |
| Inbyggd kamera: | Nej |
| Tunn klient installerad: | Nej |
| Lutningsvinkel: | 20 - -5 ° |
| Produktens färg: | Svart |
| HD-typ: | Full HD |
| Betraktningsvinkel (horisontell): | 170 ° |
| Antal displayportar: | 1 |
| Bredd (utan stativ): | 643 mm |
| Höjd (utan stativ): | 445.6 mm |
| Vikt (utan stativ): | 6500 g |
| Hörlursanslutning: | 3,5 mm |
| Låddjup: | 176 mm |
| Uteffekt (RMS): | 6 W |
| Djup (utan stativ): | 220 mm |
| Strömförbrukning (vanlig): | 30.2 W |
| Hållbarhetscertifiering: | ENERGY STAR |
| Produktvikt (oz): | Ja |
| Typ av kabellåsanslutning: | Kensington |
| Svarstid (medel): | 2 ms |
| Ljusstyrka (normal): | 300 cd/m² |
| Synfältsvinkel (vertikal): | 160 ° |
| Kvalitet på VGA (D-Sub) porten: | 1 |
| Antal DVI-D anslutningar: | 1 |
| Inbyggd TV mottagare: | Nej |
| Gränsssnitt för panelmontering: | 100 x 100 mm |
| Vertikalt sökområde: | 50 - 85 hz |
| Horisontellt sökområde: | 24 - 92 kHz |
| Horisontell avsökningsfrekvens: | 24 - 92 kHz |
| Vertikal avsökningsfrekvens: | 50 - 85 hz |
Behöver du hjälp?
Om du behöver hjälp med Asus VE278Q ställ en fråga nedan och andra användare kommer att svara dig
Övervaka Asus Manualer
8 April 2025
12 Mars 2025
5 Mars 2025
27 Februari 2025
27 Februari 2025
27 Februari 2025
27 Februari 2025
27 Februari 2025
27 Februari 2025
29 Januari 2025
Övervaka Manualer
Nyaste Övervaka Manualer
9 April 2025
9 April 2025
8 April 2025
7 April 2025
5 April 2025
5 April 2025
4 April 2025
4 April 2025
2 April 2025
2 April 2025