Asus BE24AQLB-G Bruksanvisning
Läs gratis den bruksanvisning för Asus BE24AQLB-G (49 sidor) i kategorin Övervaka. Guiden har ansetts hjälpsam av 22 personer och har ett genomsnittsbetyg på 4.7 stjärnor baserat på 2 recensioner. Har du en fråga om Asus BE24AQLB-G eller vill du ställa frågor till andra användare av produkten? Ställ en fråga
Sida 1/49

BE209/BE229/BE239/
BE249/BE24A/BE24W/
BE27A-reeks
LCD-monitor
Gebruikershandleiding
Produktspecifikationer
| Varumärke: | Asus |
| Kategori: | Övervaka |
| Modell: | BE24AQLB-G |
| Färg på produkten: | Zwart |
| Höjd: | 454 mm |
| Förpackningens bredd: | 662 mm |
| Instruktioner: | Ja |
| Automatisk avstängning: | Ja |
| Skärm diagonal: | 24.1 " |
| Upplösning: | 1920 x 1200 pixlar |
| Pekskärm: | Nej |
| Anslutningsteknik: | Draadloos |
| Frekvensband: | 2.4 GHz |
| Typ av strömkälla: | Batterij/Accu |
| Skärmform: | Platt |
| Snabbstartsguide: | Ja |
| Antal färger: | 16,78 miljoner färger |
| DVI-port: | Ja |
| Inbyggda högtalare: | Ja |
| Antal batterier/batterier som stöds: | 2 |
| Antal tangenter, tangentbord: | 78 |
| Certifiering: | CE, FCC part 15 |
| HDCP: | Ja |
| Grafikupplösningar som stöds: | 1920 x 1200 (WUXGA) |
| Bildförhållande: | 16:10 |
| Kontrastförhållande (dynamisk): | 100000000:1 |
| Anslutningsområde: | 9.1 m |
| Förbindelse: | RF Draadloos |
| Stroomverbruik: | 8 mA |
| Inkluderar mus: | Nee |
| Inbyggd USB-hubb: | Ja |
| Kompatibilitet: | Playstation 3, Xbox 360, PC |
| USB: | Ja |
| Medföljande mottagare: | Ja |
| Inbyggd pekplatta: | Ja |
| Hållare: | -90 - 90 ° |
| Trådlöst mottagargränssnitt: | USB Type-A |
| Tangentbordsmått (BxDxH): | 279 x 112 x 18 mm |
| Tangentbords vikt: | 281 g |
| Batterier-ingår: | Ja |
| Batteriteknik: | Alkaline |
| Batterityp: | AAA |
| Lutningsvinkel: | -5 - 33 ° |
| Produktens färg: | Grå |
| HD-typ: | WUXGA |
| Betraktningsvinkel (horisontell): | 178 ° |
| Lutningsjustering: | Ja |
| Antal displayportar: | 1 |
| Bredd (utan stativ): | 561 mm |
| Höjd (utan stativ): | 372 mm |
| Vikt (utan stativ): | 6200 g |
| Bredd (med stativ): | 561 mm |
| Djup (med stativ): | 211 mm |
| Höjd (med stativ): | 511 mm |
| Skärmtyp: | LED |
| Hörlursanslutning: | 3,5 mm |
| VESA-fäste: | Ja |
| Låddjup: | 179 mm |
| Uteffekt (RMS): | 2 W |
| Djup (utan stativ): | 50 mm |
| Paneltyp: | IPS |
| Strömförbrukning (vanlig): | 25.4 W |
| Hållbarhetscertifiering: | ENERGY STAR |
| AC-inspänning: | 100 - 240 V |
| PC-ljud in: | Ja |
| Kabel inkluderad: | AC, Audio (3.5mm), DisplayPort, USB, VGA |
| Inget flimmer: | Ja |
| Växelström Frekvens: | 50 - 60 hz |
| Strömförbrukning i vänteläge: | - W |
| Kontrastförhållande (medel): | 1000:1 |
| Native bildförhållande: | 16:10 |
| Produktvikt (oz): | Ja |
| Typ av kabellåsanslutning: | Kensington |
| Strömförbrukning i avslaget läge: | 0 W |
| Svarstid (medel): | 5 ms |
| Ljusstyrka (normal): | 250 cd/m² |
| Synfältsvinkel (vertikal): | 178 ° |
| Antal DVI-D anslutningar: | 1 |
| Gränsssnitt för panelmontering: | 100 x 100 mm |
| Horisontell avsökningsfrekvens: | 30 - 83 kHz |
| Vertikal avsökningsfrekvens: | 50 - 61 hz |
| Antal talare: | 2 |
| Strömförbrukning i PowerSave läge: | 0.5 W |
| Antal USB typ A-portar nedströms: | 2 |
| Svängbara: | Ja |
| Höjdjustering: | Ja |
| Pivot vinkel: | -90 - 90 ° |
Behöver du hjälp?
Om du behöver hjälp med Asus BE24AQLB-G ställ en fråga nedan och andra användare kommer att svara dig
Övervaka Asus Manualer
8 April 2025
12 Mars 2025
5 Mars 2025
27 Februari 2025
27 Februari 2025
27 Februari 2025
27 Februari 2025
27 Februari 2025
27 Februari 2025
29 Januari 2025
Övervaka Manualer
Nyaste Övervaka Manualer
9 April 2025
9 April 2025
8 April 2025
7 April 2025
5 April 2025
5 April 2025
4 April 2025
4 April 2025
2 April 2025
2 April 2025