Asus MX25AQ Bruksanvisning
Läs gratis den bruksanvisning för Asus MX25AQ (2 sidor) i kategorin Övervaka. Guiden har ansetts hjälpsam av 32 personer och har ett genomsnittsbetyg på 4.9 stjärnor baserat på 6 recensioner. Har du en fråga om Asus MX25AQ eller vill du ställa frågor till andra användare av produkten? Ställ en fråga
Sida 1/2

1
2
MX25AQ
1
2
http://www.asus.com
Copyright © 2015 ASUSTeK COMPUTER INC. All Rights Reserved.
B
HDMI-3HDMI-2MHL / HDMI-1
HDMI-3HDMI-2MHL / HDMI-1
HDMI-3HDMI-2MHL / HDMI-1
HDMI-3HDMI-2MHL / HDMI-1
DC IN
A
B
C
or
MHL/HDMI
Produktspecifikationer
| Varumärke: | Asus |
| Kategori: | Övervaka |
| Modell: | MX25AQ |
| Höjd: | 514 mm |
| Årlig energiförbrukning: | 32 kWh |
| Förpackningens bredd: | 652 mm |
| Energieffektivitetsklass (gammal): | A |
| Skärm diagonal: | 25 " |
| Upplösning: | 2560 x 1440 pixlar |
| Pekskärm: | Nej |
| Skärmform: | Platt |
| Snabbstartsguide: | Ja |
| Antal färger: | 16,78 miljoner färger |
| Antal HDMI-portar: | 3 |
| DVI-port: | Nej |
| Inbyggda högtalare: | Ja |
| Certifiering: | Energy Star, BSMI, CB, CCC, CE, CU, ErP, FCC, J-MOSS, KCC, PSE, RoHS, UL/cUL, VCCI, WEEE, WHQL (Windows 8, Windows 7), RCM, eStandby |
| HDCP: | Ja |
| Grafikupplösningar som stöds: | 2560 x 1440 |
| Bildförhållande: | 16:9 |
| Kontrastförhållande (dynamisk): | 100000000:1 |
| Inbyggd kamera: | Nej |
| Spelläge: | Ja |
| Inbyggd USB-hubb: | Nej |
| Lutningsvinkel: | -5 - 20 ° |
| Produktens färg: | Black, Grey |
| HD-typ: | Quad HD |
| Betraktningsvinkel (horisontell): | 178 ° |
| Lutningsjustering: | Ja |
| Hörlursutgång: | Ja |
| Antal displayportar: | 1 |
| Bredd (utan stativ): | - mm |
| Höjd (utan stativ): | - mm |
| Vikt (utan stativ): | 4200 g |
| Bredd (med stativ): | 570.9 mm |
| Djup (med stativ): | 225.4 mm |
| Höjd (med stativ): | 404.7 mm |
| Skärmtyp: | LED |
| VESA-fäste: | Nej |
| Låddjup: | 124 mm |
| Vikt inkl. förpackning: | 6400 g |
| Uteffekt (RMS): | 6 W |
| Djup (utan stativ): | - mm |
| Paneltyp: | AH-IPS |
| Strömförbrukning (vanlig): | 22 W |
| Hållbarhetscertifiering: | ENERGY STAR |
| AC-inspänning: | 100 - 240 V |
| 3D kompatibilitet: | Nej |
| Kabel inkluderad: | AC, DisplayPort, HDMI, MHL |
| Likströmsingång: | Ja |
| Strömingång: | Ja |
| Växelström Frekvens: | 50 - 60 hz |
| AC-adapter inkluderad: | Ja |
| På / av-knapp: | Ja |
| Strömförbrukning i vänteläge: | - W |
| Native bildförhållande: | 16:9 |
| Produktvikt (oz): | Ja |
| Strömförbrukning i avslaget läge: | 0.5 W |
| Svarstid (medel): | 5 ms |
| Ljusstyrka (normal): | 300 cd/m² |
| Synfältsvinkel (vertikal): | 178 ° |
| Inbyggd TV mottagare: | Nej |
| Horisontell avsökningsfrekvens: | 28 - 83 kHz |
| Vertikal avsökningsfrekvens: | 50 - 75 hz |
| Antal talare: | 2 |
| Strömförbrukning i PowerSave läge: | 0.5 W |
| Bildpunktavstånd: | 0.216 x 0.216 mm |
| Stå ingår: | Ja |
| Höjdjustering: | Nej |
Behöver du hjälp?
Om du behöver hjälp med Asus MX25AQ ställ en fråga nedan och andra användare kommer att svara dig
Övervaka Asus Manualer
8 April 2025
12 Mars 2025
5 Mars 2025
27 Februari 2025
27 Februari 2025
27 Februari 2025
27 Februari 2025
27 Februari 2025
27 Februari 2025
29 Januari 2025
Övervaka Manualer
Nyaste Övervaka Manualer
9 April 2025
9 April 2025
8 April 2025
7 April 2025
5 April 2025
5 April 2025
4 April 2025
4 April 2025
2 April 2025
2 April 2025