Asus VN248Q-P Bruksanvisning
Läs gratis den bruksanvisning för Asus VN248Q-P (21 sidor) i kategorin Övervaka. Guiden har ansetts hjälpsam av 17 personer och har ett genomsnittsbetyg på 4.3 stjärnor baserat på 6 recensioner. Har du en fråga om Asus VN248Q-P eller vill du ställa frågor till andra användare av produkten? Ställ en fråga
Sida 1/21

VN248HA/NA/QA
LCD-monitor
Handleiding
Produktspecifikationer
| Varumärke: | Asus |
| Kategori: | Övervaka |
| Modell: | VN248Q-P |
| Färg på produkten: | Black, Stainless steel |
| Höjd: | 476 mm |
| Sladdlängd: | 100 m |
| Vattennivåindikator: | Ja |
| Förpackningens bredd: | 610 mm |
| Lätt att städa: | Ja |
| Äggställ: | Ja |
| Avtagbar bricka: | Ja |
| Tillgångar: | 1350 W |
| LED-indikatorer: | Ja |
| Vattentankens kapacitet: | 1.1 l |
| Skärm diagonal: | 23.8 " |
| Upplösning: | 1920 x 1080 pixlar |
| Pekskärm: | Nej |
| Sladdförvaring: | Ja |
| Skärmform: | Platt |
| Snabbstartsguide: | Ja |
| Delar som tål diskmaskin: | Ja |
| Antal färger: | 16,78 miljoner färger |
| Antal HDMI-portar: | 1 |
| DVI-port: | Nej |
| Inbyggda högtalare: | Ja |
| Automatisk varmhållning: | Ja |
| Antihalkfötter: | Ja |
| Certifiering: | BSMI, CB, CCC, CE, C-Tick, CU, ErP, FCC, RoHS, Taiwan Green Mark, TCO6.0, UL/cUL, VCCI, WEEE, WHQL Windows 8, Windows 7 |
| Antal korgar: | 3 mand(en) |
| Material: | Metal, Plastic |
| Grafikupplösningar som stöds: | 1920 x 1080 (HD 1080) |
| Kontrastförhållande (dynamisk): | 80000000:1 |
| Inbyggd kamera: | Nej |
| AMD FreeSync: | Nej |
| NVIDIA G-SYNC: | Nej |
| Tunn klient installerad: | Nej |
| Ström LED: | Ja |
| Överhettningsskydd: | Ja |
| Recept bok: | Ja |
| Inbyggd USB-hubb: | Nej |
| Torrkokningsskydd: | Ja |
| Antal lager: | 3 |
| Coola handtag: | Ja |
| AC-ingångsspänning: | 220 - 240 V |
| AC-ingångsfrekvens: | 50 - 60 Hz |
| Strömförbrukning (typiskt): | 1350 W |
| Antal ägghållare: | 1 |
| Lutningsvinkel: | -5 - 20 ° |
| Innehåll (max): | 3.2 l |
| Produktens färg: | Svart |
| HD-typ: | Full HD |
| Betraktningsvinkel (horisontell): | 178 ° |
| Lutningsjustering: | Ja |
| Antal displayportar: | 1 |
| Bredd (utan stativ): | 554 mm |
| Höjd (utan stativ): | 328.9 mm |
| Vikt (utan stativ): | 4000 g |
| Bredd (med stativ): | 554 mm |
| Djup (med stativ): | 194.2 mm |
| Höjd (med stativ): | 393 mm |
| Skärmtyp: | LED |
| Hörlursanslutning: | 3,5 mm |
| VESA-fäste: | Ja |
| Låddjup: | 130 mm |
| Vikt inkl. förpackning: | 6100 g |
| Uteffekt (RMS): | 2 W |
| Djup (utan stativ): | 47.3 mm |
| Paneltyp: | IPS |
| Strömförbrukning (vanlig): | 23 W |
| Hållbarhetscertifiering: | EPEAT Bronze, ENERGY STAR |
| PC-ljud in: | Ja |
| 3D kompatibilitet: | Nej |
| Kabel inkluderad: | AC |
| På / av-knapp: | Ja |
| Strömförbrukning i vänteläge: | 0.5 W |
| Native bildförhållande: | 16:9 |
| Produktvikt (oz): | Ja |
| Typ av kabellåsanslutning: | Kensington |
| Strömförbrukning i avslaget läge: | 0.5 W |
| Svarstid (medel): | 5 ms |
| Ljusstyrka (normal): | 250 cd/m² |
| Synfältsvinkel (vertikal): | 178 ° |
| Kvalitet på VGA (D-Sub) porten: | 1 |
| Inbyggd TV mottagare: | Nej |
| Gränsssnitt för panelmontering: | 100 x 100 mm |
| Vertikalt sökområde: | 55 - 75 hz |
| Horisontellt sökområde: | 30 - 80 kHz |
| Horisontell avsökningsfrekvens: | 30 - 80 kHz |
| Vertikal avsökningsfrekvens: | 56 - 76 hz |
| Antal talare: | 2 |
| Svängbara: | Nej |
| Bildpunktavstånd: | 0.2745 x 0.2745 mm |
| Stå ingår: | Ja |
| Höjdjustering: | Nej |
| Svängarm: | Nej |
Behöver du hjälp?
Om du behöver hjälp med Asus VN248Q-P ställ en fråga nedan och andra användare kommer att svara dig
Övervaka Asus Manualer
8 April 2025
12 Mars 2025
5 Mars 2025
27 Februari 2025
27 Februari 2025
27 Februari 2025
27 Februari 2025
27 Februari 2025
27 Februari 2025
29 Januari 2025
Övervaka Manualer
Nyaste Övervaka Manualer
9 April 2025
9 April 2025
8 April 2025
7 April 2025
5 April 2025
5 April 2025
4 April 2025
4 April 2025
2 April 2025
2 April 2025