Asus VA27EHEY Bruksanvisning
Läs gratis den bruksanvisning för Asus VA27EHEY (30 sidor) i kategorin Övervaka. Guiden har ansetts hjälpsam av 11 personer och har ett genomsnittsbetyg på 4.4 stjärnor baserat på 6 recensioner. Har du en fråga om Asus VA27EHEY eller vill du ställa frågor till andra användare av produkten? Ställ en fråga
Sida 1/30

VA27E-serie
LCD-monitor
Gebruikshandleiding
Produktspecifikationer
| Varumärke: | Asus |
| Kategori: | Övervaka |
| Modell: | VA27EHEY |
| Höjd: | 471 mm |
| Förpackningens bredd: | 684 mm |
| Skärm diagonal: | 27 " |
| Upplösning: | 1920 x 1080 pixlar |
| Pekskärm: | Nej |
| Videolägen som stöds: | 1080p |
| Skärmform: | Platt |
| Antal färger: | 16,78 miljoner färger |
| Antal HDMI-portar: | 1 |
| DVI-port: | Nej |
| Inbyggda högtalare: | Nej |
| Certifiering: | BSMI, CB, CCC, CE, CEL level 0, CU, Energy Star 8.0, FCC, ISO-9241-307, KCC, TCO8.0, TUV-GS, UkrSEPRO, WEEE, WHQL, MEPS, RCM, UL, TUV Flicker-free, eStandby, TUV Low Blue Light, ICES-3, CEC |
| HDCP: | Ja |
| HDMI: | Ja |
| Grafikupplösningar som stöds: | 1920 x 1080 (HD 1080) |
| Bildförhållande: | 16:9 |
| Kontrastförhållande (dynamisk): | 100000000:1 |
| Inbyggd kamera: | Nej |
| Vikt (med stativ): | 4640 g |
| AMD FreeSync: | Nej |
| NVIDIA G-SYNC: | Nej |
| Ramlös design: | Ja |
| Inbyggd USB-hubb: | Nej |
| Fötter färg: | Svart |
| Lutningsvinkel: | -5 - 23 ° |
| Produktens färg: | Svart |
| HD-typ: | Full HD |
| Betraktningsvinkel (horisontell): | 178 ° |
| Lutningsjustering: | Ja |
| Hörlursutgång: | Nej |
| Bredd (utan stativ): | 612.24 mm |
| Höjd (utan stativ): | 366.67 mm |
| Vikt (utan stativ): | 4030 g |
| Bredd (med stativ): | 612.24 mm |
| Djup (med stativ): | 239.94 mm |
| Höjd (med stativ): | 453.73 mm |
| Skärmtyp: | LED |
| VESA-fäste: | Ja |
| Förpackningstyp: | Låda |
| Låddjup: | 146 mm |
| Vikt inkl. förpackning: | 6140 g |
| Antal per förpackning: | 1 styck |
| Djup (utan stativ): | 48.9 mm |
| Löstagbart stativ: | Ja |
| Paneltyp: | IPS |
| Strömförbrukning (vanlig): | 30 W |
| Hållbarhetscertifiering: | RoHS, ENERGY STAR |
| AC-inspänning: | 100 - 240 V |
| Kabel inkluderad: | AC |
| Växelström Frekvens: | 50 - 60 hz |
| Strömförbrukning i vänteläge: | - W |
| Kontrastförhållande (medel): | 1000:1 |
| Native bildförhållande: | 16:9 |
| Max uppdateringsfrekvens: | 75 hz |
| Produktvikt (oz): | Ja |
| Typ av kabellåsanslutning: | Kensington |
| Strömförbrukning i avslaget läge: | 0.5 W |
| Positionering på marknaden: | Hem |
| Svarstid (medel): | - ms |
| Ljusstyrka (normal): | 250 cd/m² |
| Synfältsvinkel (vertikal): | 178 ° |
| Kvalitet på VGA (D-Sub) porten: | 1 |
| Gränsssnitt för panelmontering: | 100 x 100 mm |
| Horisontell avsökningsfrekvens: | 24 - 84 kHz |
| Strömförbrukning i PowerSave läge: | 0.5 W |
| Bildpunktavstånd: | 0.3114 x 0.3114 mm |
| Stå ingår: | Ja |
| Ljudanslutning: | Nej |
| Bildstorlek horisontalt: | 597.89 mm |
| Bildstorlek vertikalt: | 336.31 mm |
| Höjdjustering: | Nej |
| Flimmerfriteknik: | Ja |
| Låg blåljus-teknik: | Ja |
| Skärmytskikt: | Mätt |
| Främre infattning: | Svart |
Behöver du hjälp?
Om du behöver hjälp med Asus VA27EHEY ställ en fråga nedan och andra användare kommer att svara dig
Övervaka Asus Manualer
8 April 2025
12 Mars 2025
5 Mars 2025
27 Februari 2025
27 Februari 2025
27 Februari 2025
27 Februari 2025
27 Februari 2025
27 Februari 2025
29 Januari 2025
Övervaka Manualer
Nyaste Övervaka Manualer
9 April 2025
9 April 2025
8 April 2025
7 April 2025
5 April 2025
5 April 2025
4 April 2025
4 April 2025
2 April 2025
2 April 2025