Asus VG23AH Bruksanvisning
Läs gratis den bruksanvisning för Asus VG23AH (26 sidor) i kategorin Övervaka. Guiden har ansetts hjälpsam av 16 personer och har ett genomsnittsbetyg på 4.4 stjärnor baserat på 7 recensioner. Har du en fråga om Asus VG23AH eller vill du ställa frågor till andra användare av produkten? Ställ en fråga
Sida 1/26

VG23AH
LCD-monitor
Gebruikshandleiding
Februari 2012
Produktspecifikationer
| Varumärke: | Asus |
| Kategori: | Övervaka |
| Modell: | VG23AH |
| LED-indikatorer: | Energiljus |
| Skärm diagonal: | 23 " |
| Upplösning: | 1920 x 1080 pixlar |
| Pekskärm: | Nej |
| Snabbstartsguide: | Ja |
| Antal färger: | 16,78 miljoner färger |
| Antal HDMI-portar: | 2 |
| Inbyggda högtalare: | Ja |
| Hörlursutgångar: | 1 |
| Certifiering: | UL/cUL, CB, CE, ErP, FCC, CCC, BSMI, Gost-R, C, VCCI, J-MOSS, PSE, RoHS, WEEE |
| HDCP: | Ja |
| HDMI: | Ja |
| Grafikupplösningar som stöds: | 1920 x 1080 (HD 1080) |
| Bildförhållande: | 16:9 |
| Kontrastförhållande (dynamisk): | 80000000:1 |
| Inbyggd kamera: | Nej |
| Tunn klient installerad: | Nej |
| 3D-teknik som stöds: | FPR 3D |
| Lutningsvinkel: | -5 - 15 ° |
| Produktens färg: | Svart |
| HD-typ: | Full HD |
| Betraktningsvinkel (horisontell): | 178 ° |
| Bredd (utan stativ): | - mm |
| Höjd (utan stativ): | - mm |
| Vikt (utan stativ): | 6500 g |
| Bredd (med stativ): | 550 mm |
| Djup (med stativ): | 250 mm |
| Höjd (med stativ): | 419.5 mm |
| Skärmtyp: | LED |
| Hörlursanslutning: | 3,5 mm |
| VESA-fäste: | Ja |
| Uteffekt (RMS): | 3 W |
| Djup (utan stativ): | - mm |
| Paneltyp: | IPS |
| Strömförbrukning (vanlig): | 40 W |
| Hållbarhetscertifiering: | ENERGY STAR |
| PC-ljud in: | Ja |
| 3D kompatibilitet: | Ja |
| Kabel inkluderad: | AC, DVI, VGA |
| Strömingång: | Ja |
| Strömförbrukning i vänteläge: | - W |
| Native bildförhållande: | 16:9 |
| Produktvikt (oz): | Ja |
| Typ av kabellåsanslutning: | Kensington |
| Strömförbrukning i avslaget läge: | 0.5 W |
| Positionering på marknaden: | Spela |
| Svarstid (medel): | 5 ms |
| Ljusstyrka (normal): | 250 cd/m² |
| Synfältsvinkel (vertikal): | 178 ° |
| Kvalitet på VGA (D-Sub) porten: | 1 |
| Antal DVI-D anslutningar: | 1 |
| Inbyggd TV mottagare: | Nej |
| Gränsssnitt för panelmontering: | 100 x 100 mm |
| Antal talare: | 2 |
| Strömförbrukning i PowerSave läge: | 0.5 W |
| Bildpunktavstånd: | 0.2652 x 0.2652 mm |
| Höjdjustering: | Ja |
Behöver du hjälp?
Om du behöver hjälp med Asus VG23AH ställ en fråga nedan och andra användare kommer att svara dig
Övervaka Asus Manualer
8 April 2025
12 Mars 2025
5 Mars 2025
27 Februari 2025
27 Februari 2025
27 Februari 2025
27 Februari 2025
27 Februari 2025
27 Februari 2025
29 Januari 2025
Övervaka Manualer
Nyaste Övervaka Manualer
9 April 2025
9 April 2025
8 April 2025
7 April 2025
5 April 2025
5 April 2025
4 April 2025
4 April 2025
2 April 2025
2 April 2025