Asus VG278HE Bruksanvisning PDF Ladda ner
Ladda ner nedan manualen på svenska för Asus VG278HE (23 sidor) i kategorin Övervaka. Denna manual har varit användbar för 9 personer och betygsatt av 5 användare till ett genomsnitt på 5.0 stjärnor. Klicka på ladda ner för att ladda ner den eller läs online för att öppna vår samtidiga läsare.
Nedladdningsinformation
Filformat
PDF
Filstorlek
0.0 MB
Antal sidor
23
Nedladdningar
302
Produktspecifikationer
| Varumärke: | Asus |
| Kategori: | Övervaka |
| Modell: | VG278HE |
| Höjd: | 560 mm |
| Förpackningens bredd: | 732 mm |
| LED-indikatorer: | Energiljus |
| Skärm diagonal: | 27 " |
| Upplösning: | 1920 x 1080 pixlar |
| Pekskärm: | Nej |
| Snabbstartsguide: | Ja |
| Antal färger: | 16,78 miljoner färger |
| Antal HDMI-portar: | 1 |
| Inbyggda högtalare: | Ja |
| Certifiering: | ErP, UL/cUL, CB, CE, FCC, CCC, BSMI, Gost-R, C-Tick, VCCI, J-MOSS, PSB, RoHS, WEEE, Windows 7 WHQL |
| HDCP: | Ja |
| HDMI: | Ja |
| Grafikupplösningar som stöds: | 1920 x 1080 (HD 1080) |
| Bildförhållande: | 16:9 |
| Kontrastförhållande (dynamisk): | 50000000:1 |
| Inbyggd kamera: | Nej |
| Tunn klient installerad: | Nej |
| NVIDIA 3D Vision 2: | Ja |
| Lutningsvinkel: | 15 - -5 ° |
| Produktens färg: | Svart |
| HD-typ: | Full HD |
| Betraktningsvinkel (horisontell): | 170 ° |
| Bredd (utan stativ): | 643 mm |
| Höjd (utan stativ): | 385.6 mm |
| Vikt (utan stativ): | 8000 g |
| Bredd (med stativ): | 643 mm |
| Djup (med stativ): | 249.7 mm |
| Höjd (med stativ): | 437.8 mm |
| Hörlursanslutning: | 3,5 mm |
| VESA-fäste: | Ja |
| Låddjup: | 176 mm |
| Vikt inkl. förpackning: | 10000 g |
| Uteffekt (RMS): | 6 W |
| Djup (utan stativ): | 59.5 mm |
| Strömförbrukning (vanlig): | 65 W |
| Hållbarhetscertifiering: | ENERGY STAR |
| AC-inspänning: | 100 - 240 V |
| PC-ljud in: | Ja |
| 3D kompatibilitet: | Ja |
| Kabel inkluderad: | Audio (3.5mm), DVI, VGA |
| Växelström Frekvens: | 50 - 60 hz |
| Strömförbrukning i vänteläge: | - W |
| Native bildförhållande: | 16:9 |
| Plug & Play-kompatibel: | Ja |
| Produktvikt (oz): | Ja |
| Typ av kabellåsanslutning: | Kensington |
| Strömförbrukning i avslaget läge: | 1 W |
| Positionering på marknaden: | Spela |
| Svarstid (medel): | 2 ms |
| Ljusstyrka (normal): | 300 cd/m² |
| Synfältsvinkel (vertikal): | 160 ° |
| Kvalitet på VGA (D-Sub) porten: | 1 |
| Antal DVI-D anslutningar: | 1 |
| Inbyggd TV mottagare: | Nej |
| Gränsssnitt för panelmontering: | 100 x 100 mm |
| Horisontell avsökningsfrekvens: | 110 - 160 kHz |
| Vertikal avsökningsfrekvens: | 100 - 144 hz |
| Antal talare: | 2 |
| Strömförbrukning i PowerSave läge: | 1 W |
| Bildpunktavstånd: | 0.311 x 0.311 mm |
| Höjdjustering: | Ja |
Övervaka Asus Manualer
8 April 2025
12 Mars 2025
5 Mars 2025
27 Februari 2025
27 Februari 2025
Övervaka Manualer
Nyaste Övervaka Manualer
9 April 2025
9 April 2025
8 April 2025
7 April 2025
5 April 2025