Asus VG278HR Bruksanvisning PDF Ladda ner
Ladda ner nedan manualen på svenska för Asus VG278HR (27 sidor) i kategorin Övervaka. Denna manual har varit användbar för 22 personer och betygsatt av 6 användare till ett genomsnitt på 4.6 stjärnor. Klicka på ladda ner för att ladda ner den eller läs online för att öppna vår samtidiga läsare.
Nedladdningsinformation
Filformat
PDF
Filstorlek
0.0 MB
Antal sidor
27
Nedladdningar
1.159
Produktspecifikationer
| Varumärke: | Asus |
| Kategori: | Övervaka |
| Modell: | VG278HR |
| Färg på produkten: | Wit |
| Höjd: | 560 mm |
| Förpackningens bredd: | 732 mm |
| Snäll: | Mechanische keukenweegschaal |
| Automatisk avstängning: | Ja |
| Skärm diagonal: | 27 " |
| Upplösning: | 1920 x 1080 pixlar |
| Pekskärm: | Nej |
| Wi-Fi: | Nej |
| Videolägen som stöds: | 1080p |
| Snabbstartsguide: | Ja |
| Noggrannhet: | 1 g |
| Antal färger: | 16,78 miljoner färger |
| Antal HDMI-portar: | 1 |
| Inbyggda högtalare: | Ja |
| Antal batterier/batterier som stöds: | 1 |
| Maximal viktkapacitet: | 5 kg |
| HDCP: | Ja |
| Ljudutgång: | Ja |
| Grafikupplösningar som stöds: | 1920 x 1080 (HD 1080) |
| Bildförhållande: | 16:9 |
| Kontrastförhållande (dynamisk): | 50000000:1 |
| Vikt (med stativ): | 8300 g |
| Inbyggd subwoofer: | Nej |
| Hållare: | -75 - 75 ° |
| Batterier-ingår: | Ja |
| Type beeldscherm: | Ja |
| Batterityp: | CR2032 |
| Taraviktsfunktion: | Ja |
| Lutningsvinkel: | -5 - 15 ° |
| Produktens färg: | Svart |
| HD-typ: | Full HD |
| Betraktningsvinkel (horisontell): | 170 ° |
| Lutningsjustering: | Ja |
| Bredd (utan stativ): | - mm |
| Höjd (utan stativ): | - mm |
| Vikt (utan stativ): | - g |
| Bredd (med stativ): | 643 mm |
| Djup (med stativ): | 249.7 mm |
| Höjd (med stativ): | 437.8 mm |
| VESA-fäste: | Ja |
| Låddjup: | 176 mm |
| Vikt inkl. förpackning: | 12100 g |
| Uteffekt (RMS): | 6 W |
| Djup (utan stativ): | - mm |
| Strömförbrukning (vanlig): | 65 W |
| PC-ljud in: | Ja |
| 3D kompatibilitet: | Ja |
| Kabel inkluderad: | AC, Audio (3.5mm), DVI, VGA |
| Nätverksansluten (Ethernet): | Nej |
| Strömförbrukning i vänteläge: | 1 W |
| Native bildförhållande: | 16:9 |
| Bluetooth: | Nej |
| Produktvikt (oz): | Ja |
| Typ av kabellåsanslutning: | Kensington |
| Efterlever industristandard: | BSMI, CB, CCC, CE, C-Tick, ErP, FCC, Gost-R, J-MOSS, PSB, RoHS, UL/cUL, VCCI, WEEE, WHQL (Windows 8, Windows 7) |
| Strömförbrukning i avslaget läge: | 0.6 W |
| Positionering på marknaden: | Spela |
| Svarstid (medel): | 2 ms |
| Ljusstyrka (normal): | 300 cd/m² |
| Synfältsvinkel (vertikal): | 160 ° |
| Kvalitet på VGA (D-Sub) porten: | 1 |
| Antal DVI-D anslutningar: | 1 |
| Inbyggd TV mottagare: | Nej |
| Gränsssnitt för panelmontering: | 100 x 100 mm |
| Horisontell avsökningsfrekvens: | 28 - 160 kHz |
| Vertikal avsökningsfrekvens: | 50 - 144 hz |
| Antal talare: | 2 |
| Svängbara: | Ja |
| Bildpunktavstånd: | 0.311 x 0.311 mm |
| Ljudanslutning: | Ja |
| Höjdjustering: | Ja |
Övervaka Asus Manualer
8 April 2025
12 Mars 2025
5 Mars 2025
27 Februari 2025
27 Februari 2025
Övervaka Manualer
Nyaste Övervaka Manualer
9 April 2025
9 April 2025
8 April 2025
7 April 2025
5 April 2025