Asus VK222H Bruksanvisning PDF Ladda ner
Ladda ner nedan manualen på svenska för Asus VK222H (21 sidor) i kategorin Övervaka. Denna manual har varit användbar för 13 personer och betygsatt av 6 användare till ett genomsnitt på 4.7 stjärnor. Klicka på ladda ner för att ladda ner den eller läs online för att öppna vår samtidiga läsare.
Nedladdningsinformation
Filformat
PDF
Filstorlek
0.0 MB
Antal sidor
21
Nedladdningar
1.418
Produktspecifikationer
| Varumärke: | Asus |
| Kategori: | Övervaka |
| Modell: | VK222H |
| Skärm diagonal: | 22 " |
| Upplösning: | 1680 x 1050 pixlar |
| Pekskärm: | Nej |
| Antal HDMI-portar: | 1 |
| DVI-port: | Ja |
| Inbyggda högtalare: | Ja |
| Certifiering: | TCO06, CB, CE, FCC, CCC, CSA, VCCI, PSB, BSMI, Gost-R, RoHS, C-Tick, WEEE, WHQL, J-Moss |
| HDCP: | Ja |
| Inbyggd kamera: | Ja |
| Tunn klient installerad: | Nej |
| Lutningsvinkel: | 20 - -5 ° |
| Produktens färg: | Svart |
| Betraktningsvinkel (horisontell): | 170 ° |
| Bredd (utan stativ): | 513 mm |
| Höjd (utan stativ): | 405 mm |
| Vikt (utan stativ): | 5100 g |
| Hörlursanslutning: | 3,5 mm |
| VESA-fäste: | Ja |
| Uteffekt (RMS): | 4 W |
| Djup (utan stativ): | 210 mm |
| Strömförbrukning (vanlig): | 55 W |
| 3D kompatibilitet: | Nej |
| Kontrastförhållande (medel): | 5000:1 |
| Produktvikt (oz): | Ja |
| Typ av kabellåsanslutning: | Kensington |
| Svarstid (medel): | 2 ms |
| Ljusstyrka (normal): | 300 cd/m² |
| Synfältsvinkel (vertikal): | 160 ° |
| Kvalitet på VGA (D-Sub) porten: | 1 |
| Antal DVI-D anslutningar: | 1 |
| Inbyggd TV mottagare: | Nej |
| Gränsssnitt för panelmontering: | 100 x 100 mm |
| Vertikalt sökområde: | 56 - 76 hz |
| Horisontellt sökområde: | 30 - 82 kHz |
| Horisontell avsökningsfrekvens: | 30 - 82 kHz |
| Vertikal avsökningsfrekvens: | 56 - 76 hz |
| Antal talare: | 2 |
| Strömförbrukning i PowerSave läge: | 2 W |
| Bildpunktavstånd: | 0.282 x 0.282 mm |
| Megapixel: | 1.3 MP |
Övervaka Asus Manualer
8 April 2025
12 Mars 2025
5 Mars 2025
27 Februari 2025
27 Februari 2025
Övervaka Manualer
Nyaste Övervaka Manualer
9 April 2025
9 April 2025
8 April 2025
7 April 2025
5 April 2025