Asus VK246H Bruksanvisning PDF Ladda ner
Ladda ner nedan manualen på svenska för Asus VK246H (22 sidor) i kategorin Övervaka. Denna manual har varit användbar för 25 personer och betygsatt av 4 användare till ett genomsnitt på 4.8 stjärnor. Klicka på ladda ner för att ladda ner den eller läs online för att öppna vår samtidiga läsare.
Nedladdningsinformation
Filformat
PDF
Filstorlek
0.0 MB
Antal sidor
22
Nedladdningar
320
Produktspecifikationer
| Varumärke: | Asus |
| Kategori: | Övervaka |
| Modell: | VK246H |
| LED-indikatorer: | Stand-by |
| Skärm diagonal: | 24 " |
| Upplösning: | 1920 x 1080 pixlar |
| Pekskärm: | Nej |
| Antal HDMI-portar: | 1 |
| Inbyggda högtalare: | Ja |
| Hörlursutgångar: | 1 |
| Certifiering: | UL/cUL, CB, CE, FCC, CCC, BSMI, Gost-R, C-Tick, VCCI, PSB, RoHS, WEEE, WHQL |
| HDCP: | Ja |
| HDMI: | Ja |
| Grafikupplösningar som stöds: | 1920 x 1080 (HD 1080) |
| Bildförhållande: | 4:3, 16:9 |
| Kontrastförhållande (dynamisk): | 20000:1 |
| Inbyggd kamera: | Ja |
| Tunn klient installerad: | Nej |
| Lutningsvinkel: | -5 - 20 ° |
| Produktens färg: | Svart |
| HD-typ: | Full HD |
| Betraktningsvinkel (horisontell): | 170 ° |
| USB-hubbversion: | 2.0 |
| Bredd (utan stativ): | 568 mm |
| Höjd (utan stativ): | 422 mm |
| Vikt (utan stativ): | 5500 g |
| Hörlursanslutning: | 3,5 mm |
| VESA-fäste: | Ja |
| Vikt inkl. förpackning: | 8800 g |
| Uteffekt (RMS): | 4 W |
| Djup (utan stativ): | 230 mm |
| Strömförbrukning (vanlig): | 60 W |
| 3D kompatibilitet: | Nej |
| Native bildförhållande: | 16:9 |
| Produktvikt (oz): | Ja |
| Typ av kabellåsanslutning: | Kensington |
| Förpackningsstorlek (B x D x H): | 645 x 186 x 477 mm |
| Svarstid (medel): | 2 ms |
| Ljusstyrka (normal): | 300 cd/m² |
| Synfältsvinkel (vertikal): | 160 ° |
| Kvalitet på VGA (D-Sub) porten: | 1 |
| Antal DVI-D anslutningar: | 1 |
| Inbyggd TV mottagare: | Nej |
| Gränsssnitt för panelmontering: | 100 x 100 mm |
| Vertikalt sökområde: | 55 - 75 hz |
| Horisontellt sökområde: | 30 - 80 kHz |
| Horisontell avsökningsfrekvens: | 30 - 80 kHz |
| Vertikal avsökningsfrekvens: | 55 - 75 hz |
| Antal talare: | 2 |
| Strömförbrukning i PowerSave läge: | 2 W |
| Antal USB typ A-portar nedströms: | 1 |
| Bildpunktavstånd: | 0.270 x 0.270 mm |
| Megapixel: | 1.3 MP |
| Swivel-webbkamera: | Nej |
Övervaka Asus Manualer
8 April 2025
12 Mars 2025
5 Mars 2025
27 Februari 2025
27 Februari 2025
Övervaka Manualer
Nyaste Övervaka Manualer
9 April 2025
9 April 2025
8 April 2025
7 April 2025
5 April 2025