Asus VP228T Bruksanvisning PDF Ladda ner
Ladda ner nedan manualen på svenska för Asus VP228T (30 sidor) i kategorin Övervaka. Denna manual har varit användbar för 33 personer och betygsatt av 4 användare till ett genomsnitt på 4.1 stjärnor. Klicka på ladda ner för att ladda ner den eller läs online för att öppna vår samtidiga läsare.
Nedladdningsinformation
Filformat
PDF
Filstorlek
0.0 MB
Antal sidor
30
Nedladdningar
1.593
Produktspecifikationer
| Varumärke: | Asus |
| Kategori: | Övervaka |
| Modell: | VP228T |
| Höjd: | 440 mm |
| Årlig energiförbrukning: | 37 kWh |
| Förpackningens bredd: | 565 mm |
| Energieffektivitetsklass (gammal): | B |
| Skärm diagonal: | 21.5 " |
| Upplösning: | 1920 x 1080 pixlar |
| Pekskärm: | Nej |
| Wi-Fi: | Nej |
| Videolägen som stöds: | 1080p |
| Skärmform: | Platt |
| Snabbstartsguide: | Ja |
| Antal färger: | 16,78 miljoner färger |
| DVI-port: | Ja |
| Inbyggda högtalare: | Ja |
| Certifiering: | BSMI, CB, CCC, CE, CEL level 1, CU, ErP, FCC, J-MOSS, PSB, PSE, RoHS, TCO6.0, UL/cUL, VCCI, WEEE, WHQL (Windows 8.1, Windows 7), MEPS, RCM, TUV Flicker-free , TUV Low Blue Light |
| HDCP: | Ja |
| Grafikupplösningar som stöds: | 1920 x 1080 (HD 1080) |
| Bild-i-bild: | Nej |
| Bildförhållande: | 16:9 |
| Kontrastförhållande (dynamisk): | 100000000:1 |
| Inbyggd kamera: | Nej |
| Miracast: | Nej |
| NVIDIA G-SYNC: | Nej |
| Spelläge: | Ja |
| Inbyggd USB-hubb: | Nej |
| Lutningsvinkel: | -5 - 20 ° |
| Produktens färg: | Svart |
| HD-typ: | Full HD |
| Lutningsjustering: | Ja |
| Hörlursutgång: | Nej |
| Bredd (utan stativ): | 513 mm |
| Höjd (utan stativ): | 309 mm |
| Vikt (utan stativ): | 3500 g |
| Bredd (med stativ): | 513 mm |
| Djup (med stativ): | 199.4 mm |
| Höjd (med stativ): | 373 mm |
| VESA-fäste: | Ja |
| Låddjup: | 123 mm |
| Vikt inkl. förpackning: | 5300 g |
| Inbyggd kortläsare: | Nej |
| Uteffekt (RMS): | 3 W |
| Djup (utan stativ): | 52.1 mm |
| Strömförbrukning (vanlig): | 21.1 W |
| Hållbarhetscertifiering: | ENERGY STAR |
| AC-inspänning: | 100 - 240 V |
| 3D kompatibilitet: | Nej |
| Kabel inkluderad: | AC, VGA |
| Nätverksansluten (Ethernet): | Nej |
| Strömingång: | Ja |
| Växelström Frekvens: | 50 - 60 hz |
| På / av-knapp: | Ja |
| Strömförbrukning i vänteläge: | 0.5 W |
| Native bildförhållande: | 16:9 |
| Plug & Play-kompatibel: | Nej |
| Produktvikt (oz): | Ja |
| Typ av kabellåsanslutning: | Kensington |
| Positionering på marknaden: | Spela |
| Svarstid (medel): | 1 ms |
| Ljusstyrka (normal): | 250 cd/m² |
| Kvalitet på VGA (D-Sub) porten: | 1 |
| Antal DVI-D anslutningar: | 1 |
| Inbyggd TV mottagare: | Nej |
| Gränsssnitt för panelmontering: | 100 x 100 mm |
| Vertikalt sökområde: | 50 - 75 hz |
| Horisontellt sökområde: | 30 - 83 kHz |
| Antal talare: | 2 |
| Bildpunktavstånd: | 0.248 x 0.248 mm |
| Ljudanslutning: | Ja |
| Flimmerfriteknik: | Ja |
| Skärmytskikt: | Mätt |
| Hotelläge: | Ja |
Övervaka Asus Manualer
8 April 2025
12 Mars 2025
5 Mars 2025
27 Februari 2025
27 Februari 2025
Övervaka Manualer
Nyaste Övervaka Manualer
9 April 2025
9 April 2025
8 April 2025
7 April 2025
5 April 2025