Asus VP248QG Bruksanvisning PDF Ladda ner
Ladda ner nedan manualen på svenska för Asus VP248QG (32 sidor) i kategorin Övervaka. Denna manual har varit användbar för 15 personer och betygsatt av 4 användare till ett genomsnitt på 4.1 stjärnor. Klicka på ladda ner för att ladda ner den eller läs online för att öppna vår samtidiga läsare.
Nedladdningsinformation
Filformat
PDF
Filstorlek
0.0 MB
Antal sidor
32
Nedladdningar
408
Produktspecifikationer
| Varumärke: | Asus |
| Kategori: | Övervaka |
| Modell: | VP248QG |
| Höjd: | 461 mm |
| Förpackningens bredd: | 625 mm |
| Skärm diagonal: | 24 " |
| Upplösning: | 1920 x 1080 pixlar |
| Pekskärm: | Nej |
| Skärmform: | Platt |
| Antal färger: | 16,78 miljoner färger |
| Antal HDMI-portar: | 1 |
| DVI-port: | Nej |
| Inbyggda högtalare: | Ja |
| Hörlursutgångar: | 1 |
| Certifiering: | UL/cUL, Energy Star®, VCCI, CE, MEPS, CCC, BSMI, CEL level 1, RCM, CB, WHQL (Windows 7, Windows 10, Windows 8.1), TUV Flicker-free , PSE, J-MOSS, PSB, KC , ErP, TUV Low Blue Light, FCC, WEEE, KCC, eStandby, RoHS |
| Inbyggd kamera: | Nej |
| Energieffektivitetsklass (SDR): | F |
| Vikt (med stativ): | 3600 g |
| AMD FreeSync: | Ja |
| Inbyggd USB-hubb: | Nej |
| Stöd för VESA Adaptive Sync: | Ja |
| Lutningsvinkel: | -5 - 20 ° |
| Produktens färg: | Svart |
| HD-typ: | Full HD |
| Betraktningsvinkel (horisontell): | 170 ° |
| Lutningsjustering: | Ja |
| Hörlursutgång: | Ja |
| Antal displayportar: | 1 |
| Bredd (utan stativ): | 571.1 mm |
| Höjd (utan stativ): | 341.5 mm |
| Vikt (utan stativ): | 2950 g |
| Bredd (med stativ): | 571.1 mm |
| Djup (med stativ): | 199.4 mm |
| Höjd (med stativ): | 405.8 mm |
| VESA-fäste: | Ja |
| Låddjup: | 135 mm |
| Vikt inkl. förpackning: | 5700 g |
| Uteffekt (RMS): | 3 W |
| Djup (utan stativ): | 51.7 mm |
| Paneltyp: | TN |
| Energiförbrukning (SDR) per 1 000 timmar: | 21 kWh |
| Energiförbrukning (HDR) per 1 000 timmar: | - kWh |
| Strömförbrukning (vanlig): | 21.1 W |
| Hållbarhetscertifiering: | RoHS, ENERGY STAR |
| AC-inspänning: | 100 - 240 V |
| 3D kompatibilitet: | Nej |
| Växelström Frekvens: | 50 - 60 hz |
| Energieffektivitetsskalning: | A till G |
| Strömförbrukning i vänteläge: | 0.3 W |
| Kontrastförhållande (medel): | 1000:1 |
| Native bildförhållande: | 16:9 |
| Max uppdateringsfrekvens: | 60 hz |
| Harmonized System (HS)-kod: | 85285210 |
| Produktvikt (oz): | Ja |
| Typ av kabellåsanslutning: | Kensington |
| Strömförbrukning i avslaget läge: | 0.2 W |
| Positionering på marknaden: | Spela |
| Svarstid (medel): | 1 ms |
| Ljusstyrka (normal): | 250 cd/m² |
| Synfältsvinkel (vertikal): | 170 ° |
| Kvalitet på VGA (D-Sub) porten: | 1 |
| Inbyggd TV mottagare: | Nej |
| Gränsssnitt för panelmontering: | 100 x 100 mm |
| Horisontell avsökningsfrekvens: | 24 - 84 kHz |
| Vertikal avsökningsfrekvens: | 48 - 75 hz |
| Antal talare: | 2 |
| Strömförbrukning i PowerSave läge: | - W |
| Bildpunktavstånd: | 0.2768 x 0.2768 mm |
| Höjdjustering: | Nej |
| Flimmerfriteknik: | Ja |
| Skärmytskikt: | Mätt |
| Typ av AMD FreeSync: | FreeSync |
Övervaka Asus Manualer
8 April 2025
12 Mars 2025
5 Mars 2025
27 Februari 2025
27 Februari 2025
Övervaka Manualer
Nyaste Övervaka Manualer
9 April 2025
9 April 2025
8 April 2025
7 April 2025
5 April 2025