Asus VP28UQG Bruksanvisning
Läs gratis den bruksanvisning för Asus VP28UQG (30 sidor) i kategorin Övervaka. Guiden har ansetts hjälpsam av 10 personer och har ett genomsnittsbetyg på 4.5 stjärnor baserat på 3 recensioner. Har du en fråga om Asus VP28UQG eller vill du ställa frågor till andra användare av produkten? Ställ en fråga
Sida 1/30

VP28U-serie
LCD-monitor
Gebruikshandleiding
Produktspecifikationer
| Varumärke: | Asus |
| Kategori: | Övervaka |
| Modell: | VP28UQG |
| Höjd: | 516 mm |
| Förpackningens bredd: | 728 mm |
| Skärm diagonal: | 28 " |
| Upplösning: | 3840 x 2160 pixlar |
| Pekskärm: | Nej |
| Skärmform: | Platt |
| Snabbstartsguide: | Ja |
| Antal färger: | 1,073 miljarder färger |
| Antal HDMI-portar: | 2 |
| DVI-port: | Nej |
| Inbyggda högtalare: | Nej |
| Hörlursutgångar: | 1 |
| Certifiering: | EAC, BSMI, CB, CCC, CE, CEL level 1, FCC, PSB, PSE, RoHS, TCO7.0, UL/cUL, VCCI, WEEE, WHQL, RCM, TUV |
| HDCP: | Ja |
| Kontrastförhållande (dynamisk): | 100000000:1 |
| Inbyggd kamera: | Nej |
| Energieffektivitetsklass (SDR): | G |
| Vikt (med stativ): | 5400 g |
| AMD FreeSync: | Ja |
| NVIDIA G-SYNC: | Nej |
| Tunn klient installerad: | Nej |
| Spelläge: | Ja |
| Inbyggd USB-hubb: | Nej |
| Fötter färg: | Svart |
| Stöd för VESA Adaptive Sync: | Ja |
| Lutningsvinkel: | -5 - 20 ° |
| Produktens färg: | Svart |
| HD-typ: | 4K Ultra HD |
| Betraktningsvinkel (horisontell): | 170 ° |
| Lutningsjustering: | Ja |
| Antal displayportar: | 1 |
| Bredd (utan stativ): | 660.4 mm |
| Höjd (utan stativ): | 380.8 mm |
| Vikt (utan stativ): | 4600 g |
| Bredd (med stativ): | 660.4 mm |
| Djup (med stativ): | 229.4 mm |
| Höjd (med stativ): | 445.8 mm |
| Hörlursanslutning: | 3,5 mm |
| VESA-fäste: | Ja |
| Låddjup: | 152 mm |
| Vikt inkl. förpackning: | 7400 g |
| Djup (utan stativ): | 62.2 mm |
| Energiförbrukning (SDR) per 1 000 timmar: | 34 kWh |
| Strömförbrukning (vanlig): | 60 W |
| Hållbarhetscertifiering: | ENERGY STAR |
| 3D kompatibilitet: | Nej |
| Kabel inkluderad: | AC, DisplayPort |
| Inget flimmer: | Ja |
| På / av-knapp: | Ja |
| Energieffektivitetsskalning: | A till G |
| Strömförbrukning i vänteläge: | - W |
| Kontrastförhållande (medel): | 1000:1 |
| Native bildförhållande: | 16:9 |
| Harmonized System (HS)-kod: | 85285210 |
| Produktvikt (oz): | Ja |
| Typ av kabellåsanslutning: | Kensington |
| Strömförbrukning i avslaget läge: | 0.5 W |
| Positionering på marknaden: | Spela |
| Svarstid (medel): | 1 ms |
| Ljusstyrka (normal): | 300 cd/m² |
| Synfältsvinkel (vertikal): | 160 ° |
| Inbyggd TV mottagare: | Nej |
| Gränsssnitt för panelmontering: | 100 x 100 mm |
| Horisontell avsökningsfrekvens: | 24 - 99 kHz |
| Vertikal avsökningsfrekvens: | 40 - 60 hz |
| Skärmgränssnitt (OSD): | Ja |
| Strömförbrukning i PowerSave läge: | 0.5 W |
| Bildpunktavstånd: | 0.16 x 0.16 mm |
| Höjdjustering: | Nej |
Behöver du hjälp?
Om du behöver hjälp med Asus VP28UQG ställ en fråga nedan och andra användare kommer att svara dig
Övervaka Asus Manualer
8 April 2025
12 Mars 2025
5 Mars 2025
27 Februari 2025
27 Februari 2025
27 Februari 2025
27 Februari 2025
27 Februari 2025
27 Februari 2025
29 Januari 2025
Övervaka Manualer
Nyaste Övervaka Manualer
9 April 2025
9 April 2025
8 April 2025
7 April 2025
5 April 2025
5 April 2025
4 April 2025
4 April 2025
2 April 2025
2 April 2025