Asus VP349CGL Bruksanvisning PDF Ladda ner
Ladda ner nedan manualen på svenska för Asus VP349CGL (32 sidor) i kategorin Övervaka. Denna manual har varit användbar för 11 personer och betygsatt av 3 användare till ett genomsnitt på 4.5 stjärnor. Klicka på ladda ner för att ladda ner den eller läs online för att öppna vår samtidiga läsare.
Nedladdningsinformation
Filformat
PDF
Filstorlek
0.0 MB
Antal sidor
32
Nedladdningar
1.474
Produktspecifikationer
| Varumärke: | Asus |
| Kategori: | Övervaka |
| Modell: | VP349CGL |
| Höjd: | 498 mm |
| Förpackningens bredd: | 980 mm |
| Skärm diagonal: | 34 " |
| Upplösning: | 3440 x 1440 pixlar |
| Pekskärm: | Nej |
| Skärmform: | Platt |
| Antal färger: | 16,7 miljoner färger |
| Antal HDMI-portar: | 1 |
| Inbyggda högtalare: | Ja |
| HDCP: | Ja |
| HDR-stöd: | Ja |
| HDMI: | Ja |
| HDMI-version: | 2.0 |
| Bild-i-bild: | Ja |
| Kontrastförhållande (dynamisk): | 100000000:1 |
| Inbyggd kamera: | Nej |
| Energieffektivitetsklass (SDR): | G |
| Energieffektivitetsklass (HDR): | G |
| Vikt (med stativ): | 9270 g |
| AMD FreeSync: | Ja |
| Typ av bakgrundsbelysning: | LED |
| Spelläge: | Ja |
| Inbyggd USB-hubb: | Nej |
| Stöd för VESA Adaptive Sync: | Ja |
| DisplayPort-version: | 1.2 |
| Hållare: | -180 - 180 ° |
| Lutningsvinkel: | -5 - 35 ° |
| Produktens färg: | Svart |
| HD-typ: | UltraWide Quad HD |
| Betraktningsvinkel (horisontell): | 178 ° |
| Lutningsjustering: | Ja |
| Hörlursutgång: | Ja |
| Antal displayportar: | 1 |
| Bredd (utan stativ): | 817.2 mm |
| Höjd (utan stativ): | 368.45 mm |
| Vikt (utan stativ): | 6370 g |
| Bredd (med stativ): | 817.2 mm |
| Djup (med stativ): | 252.94 mm |
| Höjd (med stativ): | 507.12 mm |
| Skärmtyp: | LED |
| VESA-fäste: | Ja |
| Förpackningstyp: | Låda |
| Låddjup: | 224 mm |
| Vikt inkl. förpackning: | 12400 g |
| Uteffekt (RMS): | 2 W |
| Djup (utan stativ): | 73.35 mm |
| Paneltyp: | IPS |
| USB-strömförsörjning upp till: | 15 W |
| Energiförbrukning (SDR) per 1 000 timmar: | 40 kWh |
| Energiförbrukning (HDR) per 1 000 timmar: | 53 kWh |
| Strömförbrukning (vanlig): | 34 W |
| AC-inspänning: | 100 - 240 V |
| Strömingång: | Ja |
| Växelström Frekvens: | 50 - 60 hz |
| Diagonal skärmstorlek: | 86.7 cm |
| Energieffektivitetsskalning: | A till G |
| Strömförbrukning i vänteläge: | - W |
| Kontrastförhållande (medel): | 1000:1 |
| Native bildförhållande: | 21:9 |
| Max uppdateringsfrekvens: | 100 hz |
| HDR-teknik (High Dynamic Range): | High Dynamic Range 10 (HDR10) |
| Harmonized System (HS)-kod: | 85285210 |
| Produktvikt (oz): | Ja |
| Typ av kabellåsanslutning: | Kensington |
| Nätaggregatstyp: | Intern |
| Strömförbrukning i avslaget läge: | 0.3 W |
| Positionering på marknaden: | Spela |
| Svarstid (medel): | 1 ms |
| Ljusstyrka (normal): | 300 cd/m² |
| Synfältsvinkel (vertikal): | 178 ° |
| Gränsssnitt för panelmontering: | 100 x 100 mm |
| Vertikalt sökområde: | 48 - 100 hz |
| Horisontellt sökområde: | 24 - 160 kHz |
| Antal talare: | 2 |
| Benämning av dynamiskt kontrastförhållande: | ASUS Smart Contrast Ratio (ASCR) |
| Strömförbrukning i PowerSave läge: | 0.5 W |
| Svängbara: | Ja |
| Bildpunktavstånd: | 0.2325 x 0.2325 mm |
| Bildstorlek horisontalt: | 799.8 mm |
| Bildstorlek vertikalt: | 344.8 mm |
| Höjdjustering: | Ja |
| Flimmerfriteknik: | Ja |
| Låg blåljus-teknik: | Ja |
| Typ av AMD FreeSync: | FreeSync |
| Anti-glare skärm: | Ja |
| Antal USB typ C-portar uppströms: | 1 |
Övervaka Asus Manualer
8 April 2025
12 Mars 2025
5 Mars 2025
27 Februari 2025
27 Februari 2025
Övervaka Manualer
Nyaste Övervaka Manualer
9 April 2025
9 April 2025
8 April 2025
7 April 2025
5 April 2025