Asus VS197D-P Bruksanvisning PDF Ladda ner
Ladda ner nedan manualen på svenska för Asus VS197D-P (21 sidor) i kategorin Övervaka. Denna manual har varit användbar för 16 personer och betygsatt av 2 användare till ett genomsnitt på 4.7 stjärnor. Klicka på ladda ner för att ladda ner den eller läs online för att öppna vår samtidiga läsare.
Nedladdningsinformation
Filformat
PDF
Filstorlek
0.0 MB
Antal sidor
21
Nedladdningar
1.300
Produktspecifikationer
| Varumärke: | Asus |
| Kategori: | Övervaka |
| Modell: | VS197D-P |
| Höjd: | 421 mm |
| Förpackningens bredd: | 495 mm |
| Skärm diagonal: | 18.5 " |
| Upplösning: | 1366 x 768 pixlar |
| Pekskärm: | Nej |
| Wi-Fi: | Nej |
| Skärmform: | Platt |
| Snabbstartsguide: | Ja |
| Antal färger: | 16,78 miljoner färger |
| Inbyggda högtalare: | Nej |
| Certifiering: | UL/cUL, CB, CE, EuP, FCC, CCC, BSMI, Gost-R, C-Tick, VCCI, PSB, EK, J-MOSS, RoHS, WEEE, Windows Vista and Windows 7 WHQL |
| HDCP: | Nej |
| Grafikupplösningar som stöds: | 1366 x 768 |
| Bild-i-bild: | Nej |
| Bildförhållande: | 16:9 |
| Kontrastförhållande (dynamisk): | 50000000:1 |
| Inbyggd kamera: | Nej |
| Miracast: | Nej |
| Vikt (med stativ): | 2750 g |
| NVIDIA G-SYNC: | Nej |
| Inbyggd subwoofer: | Nej |
| Tunn klient installerad: | Nej |
| Inbyggd USB-hubb: | Nej |
| Lutningsvinkel: | -5 - 20 ° |
| Produktens färg: | Svart |
| Betraktningsvinkel (horisontell): | 170 ° |
| Hörlursutgång: | Nej |
| Bredd (utan stativ): | - mm |
| Höjd (utan stativ): | - mm |
| Vikt (utan stativ): | - g |
| Bredd (med stativ): | 447 mm |
| Djup (med stativ): | 185 mm |
| Höjd (med stativ): | 346 mm |
| VESA-fäste: | Ja |
| Låddjup: | 114 mm |
| Vikt inkl. förpackning: | 4050 g |
| Inbyggd kortläsare: | Nej |
| Djup (utan stativ): | - mm |
| Strömförbrukning (vanlig): | 21 W |
| Hållbarhetscertifiering: | ENERGY STAR |
| 3D kompatibilitet: | Nej |
| Kabel inkluderad: | VGA |
| Nätverksansluten (Ethernet): | Nej |
| Strömingång: | Ja |
| Native bildförhållande: | 16:9 |
| Produktvikt (oz): | Ja |
| Typ av kabellåsanslutning: | Kensington |
| Strömförbrukning i avslaget läge: | 0.5 W |
| Svarstid (medel): | 5 ms |
| Ljusstyrka (normal): | 250 cd/m² |
| Synfältsvinkel (vertikal): | 170 ° |
| Kvalitet på VGA (D-Sub) porten: | 1 |
| Inbyggd TV mottagare: | Nej |
| Gränsssnitt för panelmontering: | 75 x 75 mm |
| Vertikalt sökområde: | 50 - 75 hz |
| Horisontellt sökområde: | 24 - 83 kHz |
| Bildstorlek diagonalt: | 470 mm |
| Skärmgränssnitt (OSD): | Ja |
| Strömförbrukning i PowerSave läge: | 0.5 W |
| Bildpunktavstånd: | 0.3 x 0.3 mm |
| Ljudanslutning: | Nej |
| Flimmerfriteknik: | Nej |
Övervaka Asus Manualer
8 April 2025
12 Mars 2025
5 Mars 2025
27 Februari 2025
27 Februari 2025
Övervaka Manualer
Nyaste Övervaka Manualer
9 April 2025
9 April 2025
8 April 2025
7 April 2025
5 April 2025