Asus VS207D-P Bruksanvisning PDF Ladda ner
Ladda ner nedan manualen på svenska för Asus VS207D-P (21 sidor) i kategorin Övervaka. Denna manual har varit användbar för 14 personer och betygsatt av 9 användare till ett genomsnitt på 4.4 stjärnor. Klicka på ladda ner för att ladda ner den eller läs online för att öppna vår samtidiga läsare.
Nedladdningsinformation
Filformat
PDF
Filstorlek
0.0 MB
Antal sidor
21
Nedladdningar
442
Produktspecifikationer
| Varumärke: | Asus |
| Kategori: | Övervaka |
| Modell: | VS207D-P |
| Höjd: | 287.5 mm |
| Förpackningens bredd: | 468 mm |
| LED-indikatorer: | Energiljus |
| Skärm diagonal: | 19.5 " |
| Upplösning: | 1600 x 900 pixlar |
| Pekskärm: | Nej |
| Snabbstartsguide: | Ja |
| Antal färger: | 16,78 miljoner färger |
| Inbyggda högtalare: | Nej |
| Certifiering: | BSMI, CB, CE, C-Tick, ErP, FCC, Gost-R, RoHS, TCO6.0, UL/cUL, VCCI, WEEE, WHQL (Windows 8, Windows 7) |
| HDCP: | Nej |
| Grafikupplösningar som stöds: | 1600 x 900 |
| Bild-i-bild: | Nej |
| Bildförhållande: | 16:9 |
| Kontrastförhållande (dynamisk): | 80000000:1 |
| Inbyggd kamera: | Nej |
| Vikt (med stativ): | 2590 g |
| Tunn klient installerad: | Nej |
| Lutningsvinkel: | -5 - 20 ° |
| Produktens färg: | Svart |
| HD-typ: | HD |
| Betraktningsvinkel (horisontell): | 170 ° |
| Lutningsjustering: | Ja |
| Bredd (utan stativ): | - mm |
| Höjd (utan stativ): | - mm |
| Vikt (utan stativ): | - g |
| Bredd (med stativ): | 468 mm |
| Djup (med stativ): | 185 mm |
| Höjd (med stativ): | 355.5 mm |
| VESA-fäste: | Ja |
| Låddjup: | 45 mm |
| Vikt inkl. förpackning: | 3990 g |
| Djup (utan stativ): | - mm |
| Mac-operativsystem som stöds: | Nej |
| Strömförbrukning (vanlig): | 25 W |
| Hållbarhetscertifiering: | EPEAT Gold, ENERGY STAR |
| 3D kompatibilitet: | Nej |
| Kabel inkluderad: | AC, VGA |
| Strömingång: | Ja |
| På / av-knapp: | Ja |
| Strömförbrukning i vänteläge: | - W |
| Native bildförhållande: | 16:9 |
| Produktvikt (oz): | Ja |
| Typ av kabellåsanslutning: | Kensington |
| Strömförbrukning i avslaget läge: | 0.5 W |
| Svarstid (medel): | 5 ms |
| Ljusstyrka (normal): | 250 cd/m² |
| Synfältsvinkel (vertikal): | 160 ° |
| Kvalitet på VGA (D-Sub) porten: | 1 |
| Inbyggd TV mottagare: | Nej |
| Gränsssnitt för panelmontering: | 75 x 75 mm |
| Vertikalt sökområde: | 55 - 75 hz |
| Horisontellt sökområde: | 30 - 80 kHz |
| Skärmgränssnitt (OSD): | Ja |
| Strömförbrukning i PowerSave läge: | 0.5 W |
| Bildformatsjustering: | 4:3, 16:9 |
| Svängbara: | Nej |
| Bildpunktavstånd: | 0.2768 x 0.2768 mm |
| Höjdjustering: | Nej |
| Svängarm: | Nej |
Övervaka Asus Manualer
8 April 2025
12 Mars 2025
5 Mars 2025
27 Februari 2025
27 Februari 2025
Övervaka Manualer
Nyaste Övervaka Manualer
9 April 2025
9 April 2025
8 April 2025
7 April 2025
5 April 2025