Asus VS207DE Bruksanvisning
Läs gratis den bruksanvisning för Asus VS207DE (21 sidor) i kategorin Övervaka. Guiden har ansetts hjälpsam av 33 personer och har ett genomsnittsbetyg på 4.6 stjärnor baserat på 8 recensioner. Har du en fråga om Asus VS207DE eller vill du ställa frågor till andra användare av produkten? Ställ en fråga
Sida 1/21

VS207/VK207 Serie
LCD-monitor
Gebruikshandleiding
VS207
BRIGHT CAMHD
VK207
Produktspecifikationer
| Varumärke: | Asus |
| Kategori: | Övervaka |
| Modell: | VS207DE |
| Skärm diagonal: | 19.5 " |
| Upplösning: | 1600 x 900 pixlar |
| Pekskärm: | Nej |
| Antal färger: | 16,78 miljoner färger |
| DVI-port: | Nej |
| Inbyggda högtalare: | Nej |
| Bildförhållande: | 16:9 |
| Kontrastförhållande (dynamisk): | 80000000:1 |
| Inbyggd kamera: | Nej |
| Tunn klient installerad: | Nej |
| Lutningsvinkel: | -5 - 20 ° |
| Produktens färg: | Svart |
| Betraktningsvinkel (horisontell): | 90 ° |
| Lutningsjustering: | Ja |
| Bredd (utan stativ): | 468 mm |
| Höjd (utan stativ): | 355.5 mm |
| Vikt (utan stativ): | 2590 g |
| VESA-fäste: | Ja |
| Djup (utan stativ): | 185 mm |
| Strömförbrukning (vanlig): | 16.4 W |
| Hållbarhetscertifiering: | ENERGY STAR |
| 3D kompatibilitet: | Nej |
| Strömförbrukning i vänteläge: | - W |
| Native bildförhållande: | 16:9 |
| Produktvikt (oz): | Ja |
| Typ av kabellåsanslutning: | Kensington |
| Strömförbrukning i avslaget läge: | 0.5 W |
| Svarstid (medel): | 5 ms |
| Ljusstyrka (normal): | 200 cd/m² |
| Synfältsvinkel (vertikal): | 65 ° |
| Kvalitet på VGA (D-Sub) porten: | 1 |
| Inbyggd TV mottagare: | Nej |
| Gränsssnitt för panelmontering: | 75 x 75 mm |
| Strömförbrukning i PowerSave läge: | 0.5 W |
| Bildpunktavstånd: | 0.270 x 0.270 mm |
| Höjdjustering: | Nej |
Behöver du hjälp?
Om du behöver hjälp med Asus VS207DE ställ en fråga nedan och andra användare kommer att svara dig
Övervaka Asus Manualer
8 April 2025
12 Mars 2025
5 Mars 2025
27 Februari 2025
27 Februari 2025
27 Februari 2025
27 Februari 2025
27 Februari 2025
27 Februari 2025
29 Januari 2025
Övervaka Manualer
Nyaste Övervaka Manualer
9 April 2025
9 April 2025
8 April 2025
7 April 2025
5 April 2025
5 April 2025
4 April 2025
4 April 2025
2 April 2025
2 April 2025