Asus VE228T Bruksanvisning
Läs gratis den bruksanvisning för Asus VE228T (24 sidor) i kategorin Övervaka. Guiden har ansetts hjälpsam av 14 personer och har ett genomsnittsbetyg på 5.0 stjärnor baserat på 2 recensioner. Har du en fråga om Asus VE228T eller vill du ställa frågor till andra användare av produkten? Ställ en fråga
Sida 1/24

VE228-reeks
LCD-Monitor
Gebruikers-
handleiding
Produktspecifikationer
| Varumärke: | Asus |
| Kategori: | Övervaka |
| Modell: | VE228T |
| LED-indikatorer: | Stand-by |
| Skärm diagonal: | 21.5 " |
| Upplösning: | 1920 x 1080 pixlar |
| Pekskärm: | Nej |
| Antal HDMI-portar: | 1 |
| Inbyggda högtalare: | Ja |
| Certifiering: | CEL, UL/cUL, CB, CE, EuP, FCC, CCC, BSMI, VCCI, PSB, WEEE |
| HDCP: | Ja |
| Bildförhållande: | 4:3 |
| Inbyggd kamera: | Nej |
| Lutningsvinkel: | -5 - 20 ° |
| Produktens färg: | Svart |
| HD-typ: | Full HD |
| Betraktningsvinkel (horisontell): | 170 ° |
| Bredd (utan stativ): | 512 mm |
| Höjd (utan stativ): | 385 mm |
| Vikt (utan stativ): | 4100 g |
| Hörlursanslutning: | 3,5 mm |
| Vikt inkl. förpackning: | 6100 g |
| Uteffekt (RMS): | 2 W |
| Djup (utan stativ): | 201 mm |
| Strömförbrukning (vanlig): | 30 W |
| Hållbarhetscertifiering: | ENERGY STAR |
| Strömförbrukning i vänteläge: | 1 W |
| Native bildförhållande: | 4:3 |
| Produktvikt (oz): | Ja |
| Typ av kabellåsanslutning: | Kensington |
| Förpackningsstorlek (B x D x H): | 576 x 148 x 468 mm |
| Svarstid (medel): | 5 ms |
| Ljusstyrka (normal): | 250 cd/m² |
| Synfältsvinkel (vertikal): | 160 ° |
| Kvalitet på VGA (D-Sub) porten: | 1 |
| Antal DVI-D anslutningar: | 1 |
| Inbyggd TV mottagare: | Nej |
| Gränsssnitt för panelmontering: | 100 x 100 mm |
| Vertikalt sökområde: | 50 - 76 hz |
| Horisontellt sökområde: | 30 - 83 kHz |
| Horisontell avsökningsfrekvens: | 30 - 83 kHz |
| Vertikal avsökningsfrekvens: | 50 - 76 hz |
| Bildpunktavstånd: | 0.248 x 0.248 mm |
Behöver du hjälp?
Om du behöver hjälp med Asus VE228T ställ en fråga nedan och andra användare kommer att svara dig
Övervaka Asus Manualer
8 April 2025
12 Mars 2025
5 Mars 2025
27 Februari 2025
27 Februari 2025
27 Februari 2025
27 Februari 2025
27 Februari 2025
27 Februari 2025
29 Januari 2025
Övervaka Manualer
Nyaste Övervaka Manualer
9 April 2025
9 April 2025
8 April 2025
7 April 2025
5 April 2025
5 April 2025
4 April 2025
4 April 2025
2 April 2025
2 April 2025