Asus ProArt PA247CV Bruksanvisning
Läs gratis den bruksanvisning för Asus ProArt PA247CV (38 sidor) i kategorin Övervaka. Guiden har ansetts hjälpsam av 17 personer och har ett genomsnittsbetyg på 4.4 stjärnor baserat på 5 recensioner. Har du en fråga om Asus ProArt PA247CV eller vill du ställa frågor till andra användare av produkten? Ställ en fråga
Sida 1/38

PA247CV-reeks
LCD-monitor
Gebruikershandleiding
Produktspecifikationer
| Varumärke: | Asus |
| Kategori: | Övervaka |
| Modell: | ProArt PA247CV |
| Typ av operation: | Touch |
| Färg på produkten: | Wit |
| Höjd: | 450 mm |
| Förpackningens bredd: | 632 mm |
| Internationell säkerhetskod (IP): | IPX4 |
| Mobila operativsystem som stöds: | iPadOS, iOS |
| Blåtand: | Ja |
| Automatisk avstängning: | Ja |
| Skärm diagonal: | 23.8 " |
| Upplösning: | 1920 x 1080 pixlar |
| Pekskärm: | Nej |
| Accelerometer: | Ja |
| Kontinuerlig ljuduppspelningstid: | 4.5 uur |
| Bluetooth-version: | 5.0 |
| Anslutningsteknik: | True Wireless Stereo (TWS) |
| Medföljande kablar: | USB Type-C to Lightning |
| Skärmform: | Platt |
| Ursprungsland: | Kina |
| Antal färger: | 16,78 miljoner färger |
| Antal HDMI-portar: | 1 |
| DVI-port: | Nej |
| Inbyggda högtalare: | Ja |
| HDCP: | Ja |
| HDMI: | Ja |
| HDMI-version: | 1.4 |
| Inbyggd kamera: | Nej |
| Energieffektivitetsklass (SDR): | F |
| Vikt (med stativ): | 6300 g |
| AMD FreeSync: | Nej |
| NVIDIA G-SYNC: | Nej |
| Bärmetod: | In-ear |
| Rekommenderad användning: | Oproepen/muziek |
| Typ av headset: | Stereofonisch |
| Vikt på vänster hörsnäcka: | 5.4 g |
| Vikt på höger hörsnäcka: | 5.4 g |
| Placera högtalare hörlurar: | Intraauraal |
| Intra-aural typ hörlurar: | Oordopjes |
| 3,5 mm-kontakt: | Nee |
| Mikrofontyp: | Ingebouwd |
| Batteristyrd: | Ja |
| Kontinuerlig ljuduppspelningstid (med laddningsbas/förvaringsbox): | 24 uur |
| USB-anslutning: | Nee |
| 2,5 mm-kontakt: | Nee |
| Laddnings station: | Ja |
| Stöder Mac-operativsystem: | macOS |
| True Wireless Stereo (TWS)-teknologi: | Ja |
| Inbyggd USB-hubb: | Ja |
| Laddstationsmått (BxDxH):: | 60.6 x 21.7 x 45.2 mm |
| Laddningsfodral: | 45.6 g |
| Stöd för VESA Adaptive Sync: | Ja |
| DisplayPort-version: | 1.2 |
| Andra stödsystem: | tvOS, watchOS |
| Taltid: | 3.5 uur |
| Taltid (med laddbas/förvaringsbox): | 18 uur |
| Tillbehör ingår i setet: | Siliconen oordopjes (3 maten) |
| Typ av laddningsport: | USB Type-C |
| Ljudchip: | Apple H1 |
| Kontakttyp laddstation/förvaringsbox: | Lightning |
| Laddstation/förvaringsbox typ: | Bedraad en draadloos |
| Hållare: | -90 - 90 ° |
| Öronspets mått (BxDxH):: | 21.8 x 24 x 30.9 mm |
| Typ produkt: | Headset |
| Laddbart batteri: | Ja |
| Brusreducerande mikrofon: | Ja |
| 6,35 mm-kontakt: | Nee |
| Lutningsvinkel: | -5 - 35 ° |
| Produktens färg: | Svart, silver |
| HD-typ: | Full HD |
| Betraktningsvinkel (horisontell): | 178 ° |
| Lutningsjustering: | Ja |
| Antal displayportar: | 2 |
| Bredd (utan stativ): | 539.7 mm |
| Höjd (utan stativ): | 329.9 mm |
| Vikt (utan stativ): | 4200 g |
| Bredd (med stativ): | 539.7 mm |
| Djup (med stativ): | 211.4 mm |
| Höjd (med stativ): | 471.8 mm |
| Skärmtyp: | LED |
| VESA-fäste: | Ja |
| Låddjup: | 216 mm |
| Vikt inkl. förpackning: | 8300 g |
| Uteffekt (RMS): | 4 W |
| Djup (utan stativ): | 52.8 mm |
| Paneltyp: | IPS |
| Energiförbrukning (SDR) per 1 000 timmar: | 22 kWh |
| Strömförbrukning (vanlig): | 18 W |
| AC-inspänning: | 100 - 240 V |
| Likströmsingång: | Ja |
| Växelström Frekvens: | 50 - 60 hz |
| Energieffektivitetsskalning: | A till G |
| Strömförbrukning i vänteläge: | - W |
| Kontrastförhållande (medel): | 1000:1 |
| Native bildförhållande: | 16:9 |
| Max uppdateringsfrekvens: | 75 hz |
| Harmonized System (HS)-kod: | 85285210 |
| Produktvikt (oz): | Ja |
| Typ av kabellåsanslutning: | Kensington |
| CCATS (Commodity Classification Automated Tracking System): | 8528521000 |
| Positionering på marknaden: | Grafisk formgivning |
| Svarstid (medel): | 5 ms |
| Ljusstyrka (normal): | 300 cd/m² |
| Synfältsvinkel (vertikal): | 178 ° |
| Gränsssnitt för panelmontering: | 100 x 100 mm |
| Antal talare: | 2 |
| Svängbara: | Ja |
| Ljudanslutning: | Ja |
| Höjdjustering: | Ja |
| sRGB-täckning (typisk): | 100 % |
| Skärmytskikt: | Mätt |
| Typ av USB-port uppströms: | USB Type-C |
Behöver du hjälp?
Om du behöver hjälp med Asus ProArt PA247CV ställ en fråga nedan och andra användare kommer att svara dig
Övervaka Asus Manualer
8 April 2025
12 Mars 2025
5 Mars 2025
27 Februari 2025
27 Februari 2025
27 Februari 2025
27 Februari 2025
27 Februari 2025
27 Februari 2025
29 Januari 2025
Övervaka Manualer
Nyaste Övervaka Manualer
9 April 2025
9 April 2025
8 April 2025
7 April 2025
5 April 2025
5 April 2025
4 April 2025
4 April 2025
2 April 2025
2 April 2025