Asus VS229DA Bruksanvisning PDF Ladda ner
Ladda ner nedan manualen på svenska för Asus VS229DA (26 sidor) i kategorin Övervaka. Denna manual har varit användbar för 10 personer och betygsatt av 8 användare till ett genomsnitt på 4.3 stjärnor. Klicka på ladda ner för att ladda ner den eller läs online för att öppna vår samtidiga läsare.
Nedladdningsinformation
Filformat
PDF
Filstorlek
0.0 MB
Antal sidor
26
Nedladdningar
960
Produktspecifikationer
| Varumärke: | Asus |
| Kategori: | Övervaka |
| Modell: | VS229DA |
| Höjd: | 443 mm |
| Förpackningens bredd: | 566 mm |
| Skärm diagonal: | 21.5 " |
| Upplösning: | 1920 x 1080 pixlar |
| Pekskärm: | Nej |
| Skärmform: | Platt |
| Snabbstartsguide: | Ja |
| Antal färger: | 16,78 miljoner färger |
| DVI-port: | Nej |
| Inbyggda högtalare: | Nej |
| Certifiering: | EAC logo, BSMI, CB, CCC, CE, CEL level 1, C-Tick, ErP, FCC, J-MOSS, PSB, TCO7.0, UL/cUL, VCCI, WEEE, WHQL |
| Grafikupplösningar som stöds: | 1920 x 1080 (HD 1080) |
| Bildförhållande: | 16:9 |
| Inbyggd kamera: | Nej |
| Lutningsvinkel: | -5 - 20 ° |
| Produktens färg: | Svart |
| HD-typ: | Full HD |
| Betraktningsvinkel (horisontell): | 178 ° |
| Lutningsjustering: | Ja |
| Bredd (utan stativ): | 514.1 mm |
| Höjd (utan stativ): | 315.18 mm |
| Vikt (utan stativ): | 3500 g |
| Bredd (med stativ): | 514.1 mm |
| Djup (med stativ): | 200.63 mm |
| Höjd (med stativ): | 387.22 mm |
| Skärmtyp: | LED |
| VESA-fäste: | Ja |
| Låddjup: | 130 mm |
| Vikt inkl. förpackning: | 5400 g |
| Djup (utan stativ): | 48.4 mm |
| Strömförbrukning (vanlig): | 30 W |
| Hållbarhetscertifiering: | RoHS, ENERGY STAR |
| AC-inspänning: | 100 - 240 V |
| 3D kompatibilitet: | Nej |
| Kabel inkluderad: | VGA |
| Strömingång: | Ja |
| Växelström Frekvens: | 50 - 60 hz |
| På / av-knapp: | Ja |
| Strömförbrukning i vänteläge: | 0.5 W |
| Kontrastförhållande (medel): | 3000:1 |
| Native bildförhållande: | 16:9 |
| Max uppdateringsfrekvens: | 75 hz |
| Produktvikt (oz): | Ja |
| Typ av kabellåsanslutning: | Kensington |
| Svarstid (medel): | 5 ms |
| Ljusstyrka (normal): | 250 cd/m² |
| Synfältsvinkel (vertikal): | 178 ° |
| Kvalitet på VGA (D-Sub) porten: | 1 |
| Inbyggd TV mottagare: | Nej |
| Gränsssnitt för panelmontering: | 100 x 100 mm |
| Horisontell avsökningsfrekvens: | 30 - 83 kHz |
| Vertikal avsökningsfrekvens: | 50 - 75 hz |
Övervaka Asus Manualer
8 April 2025
12 Mars 2025
5 Mars 2025
27 Februari 2025
27 Februari 2025
Övervaka Manualer
Nyaste Övervaka Manualer
9 April 2025
9 April 2025
8 April 2025
7 April 2025
5 April 2025