Asus VX278H Bruksanvisning PDF Ladda ner
Ladda ner nedan manualen på svenska för Asus VX278H (25 sidor) i kategorin Övervaka. Denna manual har varit användbar för 31 personer och betygsatt av 9 användare till ett genomsnitt på 4.4 stjärnor. Klicka på ladda ner för att ladda ner den eller läs online för att öppna vår samtidiga läsare.
Nedladdningsinformation
Filformat
PDF
Filstorlek
0.0 MB
Antal sidor
25
Nedladdningar
206
Produktspecifikationer
| Varumärke: | Asus |
| Kategori: | Övervaka |
| Modell: | VX278H |
| Höjd: | 560 mm |
| Förpackningens bredd: | 680 mm |
| LED-indikatorer: | Energiljus |
| Skärm diagonal: | 27 " |
| Upplösning: | 1920 x 1080 pixlar |
| Pekskärm: | Nej |
| Wi-Fi: | Nej |
| Videolägen som stöds: | 1080p |
| Snabbstartsguide: | Ja |
| Antal färger: | 16,78 miljoner färger |
| Antal HDMI-portar: | 2 |
| DVI-port: | Nej |
| Inbyggda högtalare: | Ja |
| Hörlursutgångar: | 1 |
| Certifiering: | EAC logo, Energy Star, BSMI, CB, CCC, CE, CEL level 0, ErP, FCC, ISO-9241-307, PSE, RoHS, TCO6.0, WEEE, WHQL (Windows 8.1, Windows 7), MEPS, UL |
| Grafikupplösningar som stöds: | 1920 x 1080 (HD 1080) |
| Bildförhållande: | 16:9 |
| Kontrastförhållande (dynamisk): | 80000000:1 |
| Tunn klient installerad: | Nej |
| Lutningsvinkel: | -5 - 20 ° |
| Färgomfång: | 72 % |
| Produktens färg: | Svart |
| HD-typ: | Full HD |
| Betraktningsvinkel (horisontell): | 170 ° |
| Lutningsjustering: | Ja |
| Bredd (utan stativ): | 640.7 mm |
| Höjd (utan stativ): | 381.3 mm |
| Vikt (utan stativ): | 4500 g |
| Bredd (med stativ): | 640.7 mm |
| Djup (med stativ): | 210.1 mm |
| Höjd (med stativ): | 451.66 mm |
| Skärmtyp: | LED |
| Hörlursanslutning: | 3,5 mm |
| Låddjup: | 119 mm |
| Vikt inkl. förpackning: | 6700 g |
| Uteffekt (RMS): | 3 W |
| Djup (utan stativ): | 41.97 mm |
| Paneltyp: | TN |
| Strömförbrukning (vanlig): | 29.1 W |
| Hållbarhetscertifiering: | ENERGY STAR |
| AC-inspänning: | 100 - 240 V |
| Kabel inkluderad: | AC, VGA |
| Nätverksansluten (Ethernet): | Nej |
| Växelström Frekvens: | 50 - 60 hz |
| AC-adapter inkluderad: | Ja |
| På / av-knapp: | Ja |
| Strömförbrukning i vänteläge: | - W |
| Kontrastförhållande (medel): | 1000:1 |
| Native bildförhållande: | 16:9 |
| Bluetooth: | Nej |
| Plug & Play-kompatibel: | Ja |
| Produktvikt (oz): | Ja |
| Typ av kabellåsanslutning: | Kensington |
| Strömförbrukning i avslaget läge: | 0.5 W |
| Positionering på marknaden: | Spela |
| Svarstid (medel): | 1 ms |
| Ljusstyrka (normal): | 300 cd/m² |
| Synfältsvinkel (vertikal): | 160 ° |
| Kvalitet på VGA (D-Sub) porten: | 1 |
| Inbyggd TV mottagare: | Nej |
| Gränsssnitt för panelmontering: | - mm |
| Horisontell avsökningsfrekvens: | 30 - 80 kHz |
| Vertikal avsökningsfrekvens: | 55 - 75 hz |
| Antal talare: | 2 |
| Strömförbrukning i PowerSave läge: | 0.5 W |
| Bildpunktavstånd: | 0.311 x 0.311 mm |
| Skärmytskikt: | Mätt |
Övervaka Asus Manualer
8 April 2025
12 Mars 2025
5 Mars 2025
27 Februari 2025
27 Februari 2025
Övervaka Manualer
Nyaste Övervaka Manualer
9 April 2025
9 April 2025
8 April 2025
7 April 2025
5 April 2025