Asus VZ24EHE Bruksanvisning PDF Ladda ner
Ladda ner nedan manualen på svenska för Asus VZ24EHE (31 sidor) i kategorin Övervaka. Denna manual har varit användbar för 15 personer och betygsatt av 5 användare till ett genomsnitt på 4.9 stjärnor. Klicka på ladda ner för att ladda ner den eller läs online för att öppna vår samtidiga läsare.
Nedladdningsinformation
Filformat
PDF
Filstorlek
0.0 MB
Antal sidor
31
Nedladdningar
796
Produktspecifikationer
| Varumärke: | Asus |
| Kategori: | Övervaka |
| Modell: | VZ24EHE |
| Färg på produkten: | Wit |
| Vikt: | - g |
| Bredd: | 160 mm |
| Djup: | 168 mm |
| Höjd: | 240 mm |
| Förpackningens bredd: | 596 mm |
| Skärm diagonal: | 23.8 " |
| Upplösning: | 1920 x 1080 pixlar |
| Pekskärm: | Nej |
| Anslutningsteknik: | Bedraad |
| Skärmform: | Platt |
| Snabbstartsguide: | Ja |
| Antal färger: | 16,7 miljoner färger |
| Antal HDMI-portar: | 1 |
| Inbyggda högtalare: | Nej |
| Genomsnittlig effekt: | 50 W |
| Hörlursutgångar: | 1 |
| Certifiering: | TÜV Flicker-free\nTÜV Low Blue Light\nAMD FreeSync |
| HDCP: | Ja |
| HDMI: | Ja |
| HDMI-version: | 1.4 |
| Kontrastförhållande (dynamisk): | 100000000:1 |
| Inbyggd kamera: | Nej |
| Energieffektivitetsklass (SDR): | E |
| Vikt (med stativ): | 2900 g |
| NVIDIA G-SYNC: | Nej |
| Equalizerinställningar: | Nee |
| Typ av bakgrundsbelysning: | LED |
| Rekommenderad användning: | Universeel |
| Impedans: | - Ohm |
| Lämplig för utomhusbruk: | Ja |
| Ljudutgångskanaler: | 2.0 kanalen |
| Högtalarplacering: | Muur-montage |
| Bashögtalare: | Ja |
| Peak Music Power Output (PMPO): | 100 W |
| Frekvensomfång: | 65 - 20000 Hz |
| Känslighet: | 90 dB |
| Inbyggd USB-hubb: | Nej |
| Typ av högtalare: | 2-weg |
| Förstärkare: | Nee |
| Diameter woofer: | 5.25 " |
| Tweeter: | Ja |
| Banankontakt: | 2 |
| Lutningsvinkel: | 23 - -5 ° |
| Givarmaterial: | Mylar |
| Produktens färg: | Svart |
| HD-typ: | Full HD |
| Betraktningsvinkel (horisontell): | 178 ° |
| Lutningsjustering: | Ja |
| Hörlursutgång: | Ja |
| Bredd (utan stativ): | 540 mm |
| Höjd (utan stativ): | 317 mm |
| Vikt (utan stativ): | 2500 g |
| Bredd (med stativ): | 540 mm |
| Djup (med stativ): | 210 mm |
| Höjd (med stativ): | 392 mm |
| Hörlursanslutning: | 3,5 mm |
| VESA-fäste: | Ja |
| Låddjup: | 117 mm |
| Vikt inkl. förpackning: | 4200 g |
| Djup (utan stativ): | 39 mm |
| Paneltyp: | IPS |
| Energiförbrukning (SDR) per 1 000 timmar: | 18 kWh |
| Energiförbrukning (HDR) per 1 000 timmar: | - kWh |
| Strömförbrukning (vanlig): | 17 W |
| AC-inspänning: | 100 - 240 V |
| Kabel inkluderad: | AC, VGA |
| Växelström Frekvens: | 50 - 60 hz |
| Energieffektivitetsskalning: | A till G |
| Strömförbrukning i vänteläge: | - W |
| Kontrastförhållande (medel): | 1000:1 |
| Native bildförhållande: | 16:9 |
| Max uppdateringsfrekvens: | 75 hz |
| Harmonized System (HS)-kod: | 85285210 |
| Produktvikt (oz): | Ja |
| Typ av kabellåsanslutning: | Kensington |
| Strömförbrukning i avslaget läge: | 0.5 W |
| Positionering på marknaden: | Hem |
| Svarstid (medel): | 1 ms |
| Ljusstyrka (normal): | 250 cd/m² |
| Synfältsvinkel (vertikal): | 178 ° |
| Kvalitet på VGA (D-Sub) porten: | 1 |
| Gränsssnitt för panelmontering: | 75 x 75 mm |
| Horisontell avsökningsfrekvens: | 24 - 83 kHz |
| Vertikal avsökningsfrekvens: | 48 - 75 hz |
| Strömförbrukning i PowerSave läge: | 0.5 W |
| Bildpunktavstånd: | 0.2745 x 0.2745 mm |
| Nätadapter ingår: | Ja |
| Bildstorlek horisontalt: | 527.04 mm |
| Bildstorlek vertikalt: | 296.46 mm |
| Höjdjustering: | Nej |
| Flimmerfriteknik: | Ja |
| Låg blåljus-teknik: | Ja |
| Skärmytskikt: | Mätt |
Övervaka Asus Manualer
8 April 2025
12 Mars 2025
5 Mars 2025
27 Februari 2025
27 Februari 2025
Övervaka Manualer
Nyaste Övervaka Manualer
9 April 2025
9 April 2025
8 April 2025
7 April 2025
5 April 2025