Asus VZ27VQ Bruksanvisning PDF Ladda ner
Ladda ner nedan manualen på svenska för Asus VZ27VQ (26 sidor) i kategorin Övervaka. Denna manual har varit användbar för 18 personer och betygsatt av 6 användare till ett genomsnitt på 4.1 stjärnor. Klicka på ladda ner för att ladda ner den eller läs online för att öppna vår samtidiga läsare.
Nedladdningsinformation
Filformat
PDF
Filstorlek
0.0 MB
Antal sidor
26
Nedladdningar
446
Produktspecifikationer
| Varumärke: | Asus |
| Kategori: | Övervaka |
| Modell: | VZ27VQ |
| Årlig energiförbrukning: | 50 kWh |
| Energieffektivitetsklass (gammal): | B |
| Skärm diagonal: | 27 " |
| Upplösning: | 1920 x 1080 pixlar |
| Pekskärm: | Nej |
| Skärmform: | Konkav skärm |
| Antal färger: | 16,78 miljoner färger |
| Antal HDMI-portar: | 1 |
| DVI-port: | Nej |
| Inbyggda högtalare: | Ja |
| Strömförbrukning (max): | 23 W |
| Certifiering: | CB, CCC, CE, CU, ErP, FCC, J-MOSS, KCC, RoHS, UL/cUL, VCCI, WEEE, WHQL (Windows 10, Windows 8.1, Windows 7), TUV Flicker-free , TUV Low Blue Light |
| HDCP: | Ja |
| Grafikupplösningar som stöds: | 1920 x 1080 (HD 1080) |
| Kontrastförhållande (dynamisk): | 100000000:1 |
| Typ av bakgrundsbelysning: | W-LED |
| Tunn klient installerad: | Nej |
| Spelläge: | Ja |
| Lutningsvinkel: | -3 - 22 ° |
| Produktens färg: | Black, Gold |
| HD-typ: | Full HD |
| Betraktningsvinkel (horisontell): | 178 ° |
| Lutningsjustering: | Ja |
| Antal displayportar: | 1 |
| Bredd (utan stativ): | - mm |
| Höjd (utan stativ): | - mm |
| Vikt (utan stativ): | 4300 g |
| Bredd (med stativ): | 612.9 mm |
| Djup (med stativ): | 210.1 mm |
| Höjd (med stativ): | 441.7 mm |
| Skärmtyp: | LED |
| Hörlursanslutning: | 3,5 mm |
| Uteffekt (RMS): | 4 W |
| Djup (utan stativ): | - mm |
| Paneltyp: | VA |
| Inget flimmer: | Ja |
| Strömförbrukning i vänteläge: | 0.5 W |
| Kontrastförhållande (medel): | 3000:1 |
| Native bildförhållande: | 16:9 |
| Produktvikt (oz): | Ja |
| Typ av kabellåsanslutning: | Kensington |
| Strömförbrukning i avslaget läge: | 0.5 W |
| Svarstid (medel): | 5 ms |
| Ljusstyrka (normal): | 250 cd/m² |
| Synfältsvinkel (vertikal): | 178 ° |
| Kvalitet på VGA (D-Sub) porten: | 1 |
| Antal talare: | 2 |
| Bildpunktavstånd: | 0.311 x 0.311 mm |
| Höjdjustering: | Nej |
| Bildskärmens krökning: | 1800R |
| Skärmböjning: | 1800 mm |
| Aktiv skärmyta (B x H): | 597.89 x 336.31 mm |
Övervaka Asus Manualer
8 April 2025
12 Mars 2025
5 Mars 2025
27 Februari 2025
27 Februari 2025
Övervaka Manualer
Nyaste Övervaka Manualer
9 April 2025
9 April 2025
8 April 2025
7 April 2025
5 April 2025