Asus ZenScreen MB166B Bruksanvisning
Läs gratis den bruksanvisning för Asus ZenScreen MB166B (16 sidor) i kategorin Övervaka. Guiden har ansetts hjälpsam av 15 personer och har ett genomsnittsbetyg på 4.5 stjärnor baserat på 7 recensioner. Har du en fråga om Asus ZenScreen MB166B eller vill du ställa frågor till andra användare av produkten? Ställ en fråga
Sida 1/16

MB166B
USB-monitor
Gebruikshandleiding
Produktspecifikationer
| Varumärke: | Asus |
| Kategori: | Övervaka |
| Modell: | ZenScreen MB166B |
| Höjd: | 290 mm |
| Förpackningens bredd: | 434 mm |
| Skärm diagonal: | 15.6 " |
| Upplösning: | 1920 x 1080 pixlar |
| Pekskärm: | Nej |
| Skärmform: | Platt |
| Snabbstartsguide: | Ja |
| Antal färger: | 262 000 färger |
| Inbyggda högtalare: | Nej |
| HDMI: | Nej |
| Inbyggd kamera: | Nej |
| Energieffektivitetsklass (SDR): | B |
| AMD FreeSync: | Nej |
| NVIDIA G-SYNC: | Nej |
| Typ av bakgrundsbelysning: | LED |
| Inbyggd USB-hubb: | Ja |
| Produktens färg: | Svart |
| HD-typ: | Full HD |
| Betraktningsvinkel (horisontell): | 178 ° |
| Hörlursutgång: | Nej |
| USB-hubbversion: | 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1) |
| Bredd (utan stativ): | 360.14 mm |
| Höjd (utan stativ): | 225.64 mm |
| Vikt (utan stativ): | 780 g |
| Förpackningstyp: | Låda |
| Låddjup: | 76 mm |
| Vikt inkl. förpackning: | 1650 g |
| Djup (utan stativ): | 11.8 mm |
| Paneltyp: | IPS |
| Energiförbrukning (SDR) per 1 000 timmar: | 6 kWh |
| Energiförbrukning (HDR) per 1 000 timmar: | - kWh |
| Strömförbrukning (vanlig): | 7 W |
| Kabel inkluderad: | USB |
| Diagonal skärmstorlek: | 39.62 cm |
| Energieffektivitetsskalning: | A till G |
| Strömförbrukning i vänteläge: | - W |
| Kontrastförhållande (medel): | 1000:1 |
| Native bildförhållande: | 16:9 |
| Max uppdateringsfrekvens: | 60 hz |
| Ingående ström: | 3 A |
| Strömförbrukning i avslaget läge: | 0.3 W |
| AC-adapter, nätspänning: | 5 V |
| Positionering på marknaden: | Hem |
| Svarstid (medel): | 25 ms |
| Ljusstyrka (normal): | 250 cd/m² |
| Synfältsvinkel (vertikal): | 178 ° |
| Vertikal avsökningsfrekvens: | 60 - 60 hz |
| Strömförbrukning i PowerSave läge: | 0.5 W |
| Bildpunktavstånd: | 0.179 x 0.179 mm |
| Bildstorlek horisontalt: | 344.16 mm |
| Bildstorlek vertikalt: | 193.59 mm |
| Höjdjustering: | Nej |
| Antal portar uppströms: | 1 |
| Anti-glare skärm: | Ja |
Behöver du hjälp?
Om du behöver hjälp med Asus ZenScreen MB166B ställ en fråga nedan och andra användare kommer att svara dig
Övervaka Asus Manualer
8 April 2025
12 Mars 2025
5 Mars 2025
27 Februari 2025
27 Februari 2025
27 Februari 2025
27 Februari 2025
27 Februari 2025
27 Februari 2025
29 Januari 2025
Övervaka Manualer
Nyaste Övervaka Manualer
9 April 2025
9 April 2025
8 April 2025
7 April 2025
5 April 2025
5 April 2025
4 April 2025
4 April 2025
2 April 2025
2 April 2025