ATAG HG6311MBA Bruksanvisning PDF Ladda ner
Ladda ner nedan manualen på svenska för ATAG HG6311MBA (2 sidor) i kategorin Spis. Denna manual har varit användbar för 5 personer och betygsatt av 3 användare till ett genomsnitt på 4.1 stjärnor. Klicka på ladda ner för att ladda ner den eller läs online för att öppna vår samtidiga läsare.
Nedladdningsinformation
Filformat
PDF
Filstorlek
0.6 MB
Antal sidor
2
Nedladdningar
1.244
Produktspecifikationer
| Varumärke: | ATAG |
| Kategori: | Spis |
| Modell: | HG6311MBA |
| Bredd: | 640 mm |
| Djup: | - mm |
| Höjd: | - mm |
| Produktens färg: | Rostfritt stål |
| Kontrolltyp: | Rotations- |
| Apparatens placering: | Inbyggd |
| Displaytyp: | Nej |
| Typ av spishäll: | Gas |
| Antal brännare / zoner matlagning: | 3 |
| Sjuda brännare / kokzon: | 1000 W |
| Regelbunden brännare / kokzon: | 2000 W |
| Stora brännare / kokzon: | 5700 W |
| Dimensioner på Installationsfack (BxDxH): | 560 x 490 mm |
| Typ av ytskikt: | Rostfritt stål |
Spis ATAG Manualer
18 Mars 2026
11 Mars 2026
11 Mars 2026
10 Mars 2026
10 Mars 2026
Spis Manualer
Nyaste Spis Manualer
2 April 2026
1 April 2026
1 April 2026
1 April 2026
1 April 2026