ATAG HG9711MCA Bruksanvisning PDF Ladda ner
Ladda ner nedan manualen på svenska för ATAG HG9711MCA (58 sidor) i kategorin Spis. Denna manual har varit användbar för 5 personer och betygsatt av 9 användare till ett genomsnitt på 4.9 stjärnor. Klicka på ladda ner för att ladda ner den eller läs online för att öppna vår samtidiga läsare.
Nedladdningsinformation
Filformat
PDF
Filstorlek
5.6 MB
Antal sidor
58
Nedladdningar
1.236
Produktspecifikationer
| Varumärke: | ATAG |
| Kategori: | Spis |
| Modell: | HG9711MCA |
| Inbyggd display: | Nej |
| Bredd: | 900 mm |
| Djup: | - mm |
| Höjd: | - mm |
| Antal gasbrännare: | 5 |
| Produktens färg: | Rostfritt stål |
| Kontrolltyp: | Rotations- |
| Effekt: | 1.2 W |
| Energiklass: | A+ |
| Apparatens placering: | Inbyggd |
| Typ av spishäll: | Gas |
| Antal brännare / zoner matlagning: | 5 |
| Sjuda brännare / kokzon: | 1000 W |
| Regelbunden brännare / kokzon: | 2000 W |
| Stora brännare / kokzon: | 5700 W |
| Manöverplats: | Framsida |
| Typ av ytskikt: | Rostfritt stål |
Spis ATAG Manualer
18 Mars 2026
11 Mars 2026
11 Mars 2026
10 Mars 2026
10 Mars 2026
Spis Manualer
Nyaste Spis Manualer
2 April 2026
1 April 2026
1 April 2026
1 April 2026
1 April 2026