ATAG KD21178A Bruksanvisning
ATAG Kylning frysning KD21178A
Läs gratis den bruksanvisning för ATAG KD21178A (3 sidor) i kategorin Kylning frysning. Guiden har ansetts hjälpsam av 13 personer och har ett genomsnittsbetyg på 4.1 stjärnor baserat på 8 recensioner. Har du en fråga om ATAG KD21178A eller vill du ställa frågor till andra användare av produkten? Ställ en fråga
Produktspecifikationer
| Varumärke: | ATAG |
| Kategori: | Kylning frysning |
| Modell: | KD21178A |
| Inbyggd display: | Nej |
| Bredd: | - mm |
| Djup: | - mm |
| Höjd: | - mm |
| Årlig energiförbrukning: | 153 kWh |
| Energieffektivitetsklass (gammal): | A+ |
| Flaskställ: | Ja |
| Dörrpanel ingår: | Nej |
| Produktens färg: | Vit |
| Lamptyp: | LED |
| Dörrmontering: | Dörr-på-dörr |
| Apparatens placering: | Inbyggd |
| Redo för anpassad panel: | Ja |
| Gångjärnssida: | Höger |
| Hängbar dörr: | Ja |
| Hyllor material: | Härdat glas |
| Ljudnivå Lc IEC: | 37 dB |
| Klimatkategori: | SN-T |
| Innerbelysning, kyl: | Ja |
| Automatisk avfrostning (kyl): | Ja |
| Antal vegetabiliska lådor: | 7 |
| Antal dörrfack, kylskåp: | 5 |
| Äggfack: | Ja |
| Ansluten effekt: | 80 W |
| Kylkapacitet brutto: | - l |
| Kylkapacitet netto: | 320 l |
Behöver du hjälp?
Om du behöver hjälp med ATAG KD21178A ställ en fråga nedan och andra användare kommer att svara dig
Kylning frysning ATAG Manualer
20 Oktober 2024
19 Oktober 2024
19 Oktober 2024
25 Juli 2024
25 Juli 2024
25 Juli 2024
25 Juli 2024
25 Juli 2024
24 Juli 2024
24 Juli 2024
Kylning frysning Manualer
Nyaste Kylning frysning Manualer
26 Januari 2025
25 Januari 2025
15 Januari 2025
12 Januari 2025
11 Januari 2025
10 Januari 2025
10 Januari 2025
7 Januari 2025
7 Januari 2025
7 Januari 2025