ATAG KU1190A Bruksanvisning
ATAG Kylning frysning KU1190A
Läs gratis den bruksanvisning för ATAG KU1190A (24 sidor) i kategorin Kylning frysning. Guiden har ansetts hjälpsam av 10 personer och har ett genomsnittsbetyg på 4.3 stjärnor baserat på 5 recensioner. Har du en fråga om ATAG KU1190A eller vill du ställa frågor till andra användare av produkten? Ställ en fråga
Produktspecifikationer
| Varumärke: | ATAG |
| Kategori: | Kylning frysning |
| Modell: | KU1190A |
| Bredd: | 596 mm |
| Djup: | 545 mm |
| Höjd: | 820 mm |
| Årlig energiförbrukning: | 115 kWh |
| Dörrpanel ingår: | Nej |
| Produktens färg: | Vit |
| Lamptyp: | LED |
| Energiklass: | F |
| Antal hyllor i frysen: | 3 |
| Apparatens placering: | Inbyggd |
| Redo för anpassad panel: | Ja |
| Gångjärnssida: | Höger |
| Hängbar dörr: | Ja |
| Energieffektivitetsskalning: | A till G |
| Bulleremission, klass: | C |
| Ljudnivå Lc IEC: | 36 dB |
| Klimatkategori: | SN-ST |
| Innerbelysning, kyl: | Ja |
| Automatisk avfrostning (kyl): | Ja |
| Antal vegetabiliska lådor: | 1 |
| Äggfack: | Ja |
| Installationsfack, bredd: | 600 mm |
| Installationsfack, djup: | 550 mm |
| Installationsfack, höjd: | 820 mm |
| Ansluten effekt: | 70 W |
| Kylkapacitet brutto: | - l |
| Kylkapacitet netto: | 143 l |
| Automatisk stängningssystem: | Ja |
Behöver du hjälp?
Om du behöver hjälp med ATAG KU1190A ställ en fråga nedan och andra användare kommer att svara dig
Kylning frysning ATAG Manualer
20 Oktober 2024
19 Oktober 2024
19 Oktober 2024
25 Juli 2024
25 Juli 2024
25 Juli 2024
25 Juli 2024
25 Juli 2024
24 Juli 2024
24 Juli 2024
Kylning frysning Manualer
Nyaste Kylning frysning Manualer
26 Januari 2025
25 Januari 2025
15 Januari 2025
12 Januari 2025
11 Januari 2025
10 Januari 2025
10 Januari 2025
7 Januari 2025
7 Januari 2025
7 Januari 2025